2737
2739
عنوان

کسی به بچش شربت راسیب داده

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 45 پست
راسیپ سمه واسه بچه.اگر براتون مهم نیست،باز ادامه بدید

چرا؟

واقعا من نمیدونستم مادرشوهرم خرید اورد گفت بده بخوره

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😑😑😑😑😑😑😑😑😑 هیچ جایی مثل ایران ندیدم انقدر راحت از این داروهای مضر و سایدافکت دار به بچه کوچ ...

پسفردا بچه مشکل روان پیدا کرد اسیره بیمارستان و درمان میشن

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728
اگر بدونید سیپروهپتادینش چه اثراتی روی مغز میزاره مثل من درسته میندازید سطل

اصلا دکتر احمق نباید بده 

اینا چیه که یه بچه دو ساله بخوره روان و مغزشو بهم بریزه!!!!!

خوب کردی شما ندادی

فقط اینجا من میبینم داروهای خطرناک به بچه ها میدن

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

زینک هم اشتها رو زیاد میکنه اونو بده زینک هم اشتها رو زیاد میکنه هم قدبلند میکنه

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️
پسفردا بچه مشکل روان پیدا کرد اسیره بیمارستان و درمان میشن

اون اثرات در دراز مدت مثلا یه شیشه بدی یا یک کیلو اضافه کنه ندی بازم عوارض داره ؟ 

یکم به خوردن عادت کنه یاد بگیره 😭

چرا؟ واقعا من نمیدونستم مادرشوهرم خرید اورد گفت بده بخوره

یعنی داروخانه همینطور بدون نسخه میده؟!!!!😐😐😐

اون از کجا میشناخته که خریده؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738
چرا؟ واقعا من نمیدونستم مادرشوهرم خرید اورد گفت بده بخوره

فوق تخصص مغز و اعصاب میگفت مستقیم روی مغز بچه اثر میزاره.

شربت اشتهای کیندر خارجی بخرید بدید که سیپروهپتادین نداره.

هر شربت اشتهایی که سیپرو داره رو بندازید سطل بره

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
یعنی داروخانه همینطور بدون نسخه میده؟!!!!😐😐😐 اون از کجا میشناخته که خریده؟

اره بدون نسخه داده

رفته داروخونه گفته نوه ام اشتها نداره و خواب نداره اونام اینو دادن

وای استرس گرفتم اصلا نمیدونستم انقد خطرناکه

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
اون اثرات در دراز مدت مثلا یه شیشه بدی یا یک کیلو اضافه کنه ندی بازم عوارض داره ؟  یکم به خورد ...

عادت نمیکنه. تا قطع بشه برمیگرده. بدتره دختره منه میره اول و ۱۵ کیلو هست؟؟ دیوونه که نیستم دستی دستی بچمو روانی کنم.

2706