2733
2739
عنوان

شما بودین چیکار میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 70 پست

همه چی بستگی به خودت و همسرت داره به حرف این اون که میگن پشیمون میشی گوش نکن، اگه تصمیم داری بچه داشته باشی بیار اگرم نه که خوب نیار. قانون نیست که همه بچه حتما بیارن، ما هم تصمیم داریم هیچ وقت بچه نیاریم. از لحاظ سلامتی و مالی خداروشکر مشکلی اصلا نداریم فقط بچه دوست نداریم 

خب این تصمیم خیلییی شخصیه و ما نمیتونیم نظر بدیم، ولی باید به این فکر کنی که اگرواقعا تا آخر عمر ماد ...

نمیدونم حسرت میخورم یا ن

مهم نیس چقدر بالایی مهم اینه ک اون بالا لاشخوری یا عقاب؟؟؟؟😏😏😏😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه چی بستگی به خودت و همسرت داره به حرف این اون که میگن پشیمون میشی گوش نکن، اگه تصمیم داری بچه داش ...

والا من دو دلم شوهرمم همینطور

2731

اینایی که میگین بچه دوس ندارین گربه و سگ که دوس دارین ایشالاااا

شما نگاه قشنگی داری پشت اون نگاه یه قلب بزرگ میتپه ...برا حل مشکل همه دنیا یه صلوات میفرستی؟جای دوری نمیره اول از همه به خودت برمی گرده....ممنون مهربون
2738
🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 فکر نکنم بارداری درمان تنبلی تخمدان ایشون باشه!!! دکتر بهشون گفته اگر میخوای بچه د ...

نمیدونم خب،از این چیرا زیاد سردر نمیارم

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
منظورم سلامتی رحم و تخمدان هامه...دکتر گفت رحمت بچه میخاد😑

باید ببینی اگه امکانش هست تخمک ها تو فریز کنی در آینده بیاری بچه

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.

اسی یه سوال همسرت میگه بچه نمیخوام منظورش فعلا نمیخواد یا قاطعانه اصلا نمیخواد . به نظر من همه مرد ها از همسرشون بچه میخوان حالا الان نه بعد ها و اونوقت چیکار میکنی . یدون بچه رو بیار بنظرم

.
با یه مشاور حتما صحبت بکن کمک میکنه بهترین تصمیم رو بگیرین،اینجا هر کس بر اساس تجربه زندگی خودش حرف ...

والا مشاور رو اصن قبول ندارم‌دو سال پیش سر ی موضوعی رفتم مشاوره فقط پول الکی دادم

2706