2737
2734
عنوان

شما بودین چیکار میکردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 70 پست
منم عین تو فکر میکنم

اما میدونی ماها که الان آماده نیستیم به نظرم خودخواهانه اس یه بچه رو بیاریم به این دنیا...خیلیا میگن بیار علاقه مند میشی بیار روزیشو میاره و این حرفا اما من قبول ندارم باید واقعا نیاز به بجه رو حس کنی تا اقدام کنی اونم هر دو طرف

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
اما میدونی ماها که الان آماده نیستیم به نظرم خودخواهانه اس یه بچه رو بیاریم به این دنیا...خیلیا میگن ...

همیشه یرام سوال بوده جمله ی تو بیار خدا رزقشو میده چند در صد حقیقیه😐

مهم نیس چقدر بالایی مهم اینه ک اون بالا لاشخوری یا عقاب؟؟؟؟😏😏😏😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه یرام سوال بوده جمله ی تو بیار خدا رزقشو میده چند در صد حقیقیه😐

هیچ درصد عزیزم.

خدا عقل داده که ما از این حرفا نزنیم.

به خدا هیچ گرسنه ای با بچه آوردن سیر نشده.

هیچ درصد عزیزم. خدا عقل داده که ما از این حرفا نزنیم. به خدا هیچ گرسنه ای با بچه آوردن سیر نشده ...

پس چرا بعضی ها میگن بچمون قدم داشت تا بار دار شدم شوهرم رفت سر کار یا پولدار شدیم یا خونه دار شدیم

مهم نیس چقدر بالایی مهم اینه ک اون بالا لاشخوری یا عقاب؟؟؟؟😏😏😏😏
2731
پس چرا بعضی ها میگن بچمون قدم داشت تا بار دار شدم شوهرم رفت سر کار یا پولدار شدیم یا خونه دار شدیم

ببین من میگم به اینجور آدما بچه انگیزه تلاش بیشتر میده

چجوری متنفری که عکس پروفایلت بچه هستش؟

چ ربطی داره

حالا چون پروفایلم بچس یعنی دوس دارم بچه دار شم؟من بچه هارو دوس دارم ولی خودم دوس ندارم بچه دار بشم . اینم چون خیلی خوشگله گذاشتم

چ ربطی داره حالا چون پروفایلم بچس یعنی دوس دارم بچه دار شم؟من بچه هارو دوس دارم ولی خودم دوس ندارم ...

ربط که داره خب معمولا آدم از چیزی که متنفره دوری میکنه وچون شما گفتید از بچه متنفرم برام سوال شد...ببخشید اگه سوالم ناراحتت کرد.

ربط که داره خب معمولا آدم از چیزی که متنفره دوری میکنه وچون شما گفتید از بچه متنفرم برام سوال شد...ب ...

ن بابا ناراحت نشدم تازه من بچه دوس دارم ولیییی راستش چون وضع مالیمون خوب نیست یجورایی دارم خودمو محکم میکنم ک یکی دیگه رو نیارم بدبخت کنم 

اتفاقا شوهرمم میگفت چت شده تو ک بچه دوس داشتی؟خخخخخ 

ولی این ک پروفایلمه شبیه پسر خواهرمه اونو جرات نمیکنم بزارم اینو گذاشتم

2740
ن بابا ناراحت نشدم تازه من بچه دوس دارم ولیییی راستش چون وضع مالیمون خوب نیست یجورایی دارم خودمو محک ...

انشالا که وضعیت مالیتون خوب شه ویه نی نی کوچولو خوششششگل نسیبت بشه..حالا چرا جرات نداری اونو بذاری؟؟؟؟

انشالا که وضعیت مالیتون خوب شه ویه نی نی کوچولو خوششششگل نسیبت بشه..حالا چرا جرات نداری اونو بذاری؟؟ ...

انقد اینجا ادم هرچی تو دلشه میریزه بیرون میگم نکنه اشنا پیدا بشه تازگیا فهمیدم خواهرمم اینجا عضوه معلوم نیس اسمش چیه