2733
2734

سلام من یه ماه پیش قرص اورژانسی خوردم بعد از یک هفته پری شدم دوروزش خیلی زیاد بود خونریزیم ممکنه قرصه اثر نکرده باشه و باردار باشم؟😓😓😓

عوارض قرصه تا چند دوره پریودت نامنظم میشه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی پریود شدی یعنی باردار نیستی ولی ازقرص اورژانسی استفاده نکن خیلی ضرر داره

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
عوارض قرصه تا چند دوره پریودت نامنظم میشه

اخه من پری نمیشدم بخاطر اینکه شیر میدم وقتی ام آیودی گذاشتم بعدش برای اینکه مطمئن شم درست گذاشته دکتر گفت سونو بده اگه باردار بودم سونو نشون میداد؟

2738
یعنی امکان نداره باردار باشم اخه وقتی بخاطر قرص پری شدم رفتم ایودی گذاشتم 

چرا گذاشتی؟

اگر پریود نمیشدی احتمال داشت قرص اثر نکرده باشه.اما وقتی پریود شدی قطعا بچه ای نیست.قرص اورژانسی توی پریود اختلال ایجاد میکنه،تا چند ماه شدت خونریزی و تایم پریود تغییر میکنه

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
اخه من پری نمیشدم بخاطر اینکه شیر میدم وقتی ام آیودی گذاشتم بعدش برای اینکه مطمئن شم درست گذاشته دکت ...

اره نشون میداد

همون خونریزی ک کردی ینی قرصه اثر کرده دیگه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
ن دیگه همون یه بار بود الانیه ماهه آیو دی گذاشتم

خوب کردی 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
چرا گذاشتی؟ اگر پریود نمیشدی احتمال داشت قرص اثر نکرده باشه.اما وقتی پریود شدی قطعا بچه ای نیست.قرص ...

اخه بچه دیگه نمیخام دوتا دارم یه سال و نیمه و ۴ماهه

پس این ترشحات زیاد بخاطر چیه 

پریود شدی دیگه

ولی خواهرم من دو بار با قرص اورژانسی حامله شد😂😂

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صلوات جهت ظهور آقا... هذا من فضل ربّی....خدا جونم شکرت و راضیم به رضای خودت  
اخه بچه دیگه نمیخام دوتا دارم یه سال و نیمه و ۴ماهه پس این ترشحات زیاد بخاطر چیه  

خدا حفظشون کنه. خب شاید دستگاه گذاشتی عفونت کردی

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
2706