2737
2739
عنوان

خواستگار

769 بازدید | 31 پست

سلام

من حدود1ماه پیش خواستگار داشتم خواهرش به مادرم تماس گرفت گفت بخاطر شرایط کرونا فعلا خونه نیایم بهتره عکس همدیگ هم دیدیم خوششون اومد بعد گفت بهتره اگ بذارید دختر پسر چن جلسه تلفنی آشنا بشن خوششون اومد شرایط جور شد میام خونتون مامانم شماره منو ب خواهرش داد پسره 3روز بعد پیام اگ سلام فلانی هستم اگ امکانش هست بمن اجازه صحبت کردن بدید ممنون میشم منم بهش پیام دادم سلام باشه مشکلی نیست تماس بگیرید صحبت میکنم 3،4باری تلفنی صحبت کردیم واتساپ بهم پیام دادیم بعد گفت بخاطر شرایط کرونا خواهرش همش سرکاره وقت نمیکنه ک بیایم خونتون اگ شما اجازه بدید بیرون همدیگرو ببینیم اینجوری بهتره تو این اوضاع کرونا هم بیام خونتون درست نیست منم گفتم بذارید با خانواده مشورت کنم بهتون خبر میدم پیام دادم ک با خانواده صحبت کردم گفتن مشکلی نیست بیرون همدیگ می‌بینیم هرموقع شما وقت داشتید دیگ جواب نداد 1ساعت بعد بهشون پیام دادم جواب ندادید گفت اوکی

الان دوهفته ست ازش خبری نیست نمیدونم چرا بنظرتون خودم بهش پیام بدم 

نه اصلا دیگه پیام نده،همون یه بارم نباید میدادی،دیگه نده

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

نهههه اصلا ن پیام بده ن زنگ بزن

بنظرم زیادم نباید هی بهش میگفتی مشکلی نیس.... نرو بیرون

چرا همش تو کوتاه بیای....

اگه زنگ زد بگو ببخشید نمیتونپ بیام بیرون شما تشریف بیاربد خونه

زیادم کرونا رو بهونه نکن... خیلیا تو همین وضع دارن عقد میکنن ب خودت بیشتر بها بدع

نهههه اصلا ن پیام بده ن زنگ بزن بنظرم زیادم نباید هی بهش میگفتی مشکلی نیس.... نرو بیرون چرا همش تو ...

درست میگی اگ واقعا میخواد باید می اومد خونه تو این اوضاع کرونا همه نامزد، عقد میکنن 

ممنون از راهنماییت عزیزم 

درست میگی اگ واقعا میخواد باید می اومد خونه تو این اوضاع کرونا همه نامزد، عقد میکنن  ممنون از ...

الانم خودتو ناراحت نکن.... خودتو دوست داشته باش

ب خدا اعتماد کن بگو حتما خدا بهترشو برام درنژر گرفته حتما ی خیری توش هست

نه پیام نده اون دومین بارم که پیام دادی اشتباه کردی . یا پشیمون شده یا سرش شلوغه هرحال دیگه پیام نده ...

ممنون ن دیگ پیام نمیدم ولی وضعیت تو واتساپ میذاره من وضعیت میبینم شماره منو سیو داره شایدم بخاطر کارشه چون شیفتی 12ساعت کارشه وقت نکرده

2706