2737
2734
عنوان

مشتری های دیجی کالا ..میشه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 23 پست

بعضی اجناس چندین فروشنده داره خودت باید انتخاب کنی از اونکه ارزونتر میده بخری. همه ش یکیه.

من یه کتاب خریدم قیمت اصلیش ۳۸هزار بود بعد چندتا کتابفروشی تخفیفای مختلف زده بودن من از یکی خریدمش ۱۰هزار

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من خیلی از دیجی کالا خرید میکنم ببین اینجوریه ک یه جنس رو چندتا فروشنده میذارن بعد بخاطر رقابت قیمتای متفاوت میذارن خودش اصلا اونجا زیر عکس محصول مینویسه این کالا را ارزان تر بخرید میزنی روش میبینی ۱۰ تا فروشنده با قیمتای کم و زیاد گذاشتنش!مثلا من کرم دورچشم میخواستم زیرش زده بود ارزان تر بخرید از ۵۷ تومن زده بودن تا ۸۰ تومن من اونیکه ارزان زده بود انتخاب کردم همیشه تو همه ی خریدام میرم اونکه ارزان تر زده انتخاب میکنم قیمتا فقط فرق داره کیفیتش همونه و از توی نظرایی ک نوشتن میتونی بفهمی با کیفیته یا نه

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️
2731

ببین اصلا نمیشه گف

دیجی کالا،باسلام ،ترب،و...همشون فروشگاهای اینترنتی هستن که صاحبان مشاغل مختلف توشون غرفه دارن وهرکی هرچیزی میفروشه چنددرصدشو برمیدارن

حالا یکی ممکنه خرید کرده باشه ازاین فروشگاها و غرفه یا فروشنده ای که ازش خرید کرده خوب و منصفه

ولی یکیم ممکنه خرید کنه و فروشندش کلاه بردار ازاب دراد

مثل بازارچه ای میمونه که صدتا مغازه توشه نمیشه پرسید فلان بازارچه محصولاتش خوبه یانه....

البته خرید از این جور فروشگاها مطمئن تراز پیج ها ویا کانال ها هستن چون امکان مرجوعی کالا دارن و به هیچ وجه نمیتونن پولتونو بخورن

درمورد قیمتام بگم اگه تفاوت فاحشی ندارن ازاونی بخرین که ارزون میده مثلا یکی صد میده یکی نود خب مشخصه یکیه

واینکه به فروشندش پیام بدین وازش بخاین عکس از زوایای مختلف جنس بده

من خودم فروشنده هستم تو باسلام 

امیدوارم اطلاعاتم بدردت بخوره

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

اون چیزی ک دوستان میگن ک فروشنده ها متفاوته درسته زیر ی کالا چندتا فروشنده هست 

ولی اونی ک من میگم ی کرم دوبار تو لیست کرم ها هست با قیمت مختلف ک خب مشکوکه😁

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2740