2726
عنوان

مشتری های دیجی کالا ..میشه بیاین

172 بازدید | 23 پست

عزیزان من خواستم چند تا کالا سفارش بدم دیدم بعضی اجناس تخفیفای خوب خورده.شما از اینها خریدین؟کیفیتش پایین تره و قدیمیه و یا مشکلی دارن؟مثلا دو تا صندل تقریبا مثل هم و از یه شرکت کلی با هم تفاوت قیمت دارن.خواهرم میگه شاید خیلی وقته اونجاست و کیفیت پایینه

فروشنده ها متفاوته

در اطرافم گاهی زنانی را می بینم که خود را قوی و مستقل نمی‌بینند،متکی به شخص دیگر که گویی صاحب اختیار تمام رفتار اوست و به این برده داری نوین هم حتی افتخار میکند!لذت میبرد وقتی مردی به او می گوید:این را نپوش بدنت پیداست!شالت رو جلوتر بیار!جلوی مردان دیگر نخند!زنانی که گاهی صحبت از برخی کارها که می‌شود می‌گویند:این کار من نیست! من یک زنم!زنانی را دیدم که موهایشان سوخته اما باز هم اصرار به موی بلند و رنگ کردنش دارد،بدنی خوب و معمولی اما اصرار به عمل های زیبایی دارد"برای خوشامد دیگری، برای رضایت دیگری!"آخر میدانی میگوید مرا اینگونه می پسندد!اینگونه دوستم دارند!زنانی را دیدم که زنان دیگر از هم نوع و هم جنس خودش را بخاطر نوع پوشش متفاوت، اختیار و انتخاب آزادمورد قضاوت و سرزنش و گاهی تمسخر قرار می‌دهد..همیشه دلم میخواست جلوی این زنان بنشینم و بگویم:تو قوى هستىو ميتوانى!نه وسیله ای برای خوشامد دیگرانو نه وسیله ای برای ارضای دیگریتو میتوانی مستقل باشیاز تنهایی نترس و برای حقوقت بجنگمیتوانی خودت صاحب اختیار بدن، افکار و رفتارت باشی بدون آنکه کسی آنرا تأیید یا رد کند..و البته که بخاطر زن بودن و حرف دیگران خودت را از آزادی هایی که هر انسانی باید داشته باشد محدود نکن؛بخند حتی با صدای بلند!مسافرت برو حتی تنهایی!تو خیابون قدم بزن و زیر لب آواز بخون!لاک و رژ لبی که دوست داری رو بزن!و منتظر سرزنش هیچکس نباش!.تو مسئول فکر پوسیده دیگران نیستی پس خودت باشو از همین لذت ببر!از زن بودنت لذت ببر!محمدرضا برخوردارى

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه ربطی نداره. من جنس خریدم بعدش دیدم تخفیف خوب گذاشته در صورتی که اون جنس خیلی هم خوب بوده. هر چی میخوای بخری نظرات کاربرانو بخون

در تک تک لحظه های زندگیم همراهیتو حس کردم خدای من. بدون تو نمیتونم نفس بکشم. مطمئنم بازم همراهمی. به رحمتت مطمئنم.ته ته دلم به تو قرصه. خدایا فندقم در ازای نزدیکی به خودت بهم هدیه دادی. شکرت ای پروردگار مهربونم. عاشقتم بی اندازه  

خب تامین کننده متفاوت هر کدوم قیمت خودشونو‌ دارن

وزن قبل بارداری:۶۳🙂.وزن زایمان:۸۶😓وزن فعلی:۷۱🙃وزن فعلی:۷۰وزن فعلی:۶۷۳۰۰ وزن هدف:۶۰😎من میتونم بازم خوش هیکل شم😍پسر قشنگم خیلی خوش اومدی ب زندگیمون ❤ 💖😍😍😍😍پسر قشنگم اسفند۹۸‌ اومد‌ بغلم💕💕💕

والا من کلی کرم و شوینده و اینا میبینم ک قیمتاش متفاوته باهم ولی مشخصاتشون یکیه و فقط حدسم اینه ک انقضاشون کمتره دیگه همون گرون تره رو سفارش میدم ک خیالم راحت تر باشه😁

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
اره اینم هست .ولی خوب تخفیفات زیاد به چه علتی ؟

والا من همیشه از دی جی راضی بودم مخصوصا تخفیفاتش یه بار  یه دست قابلمه رو تخفیف آنچنانی زده بود من خریدم اینقدر عالی بود ماامانم و خواهرم هم گفتن برای ما هم سفارش بده اما تخفیفشو برداشت و دیگه قیمتش اونقدر بالا بود که پشیمون شدن از خریدش

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒
2706