2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله من تو خونه با گوشیم انجام دادم

عزیزم چه سایتی رفتی چکار کردی دقیقا چیت مشکل داشت تورو خدا خیلی به این پول نیاز داریم بانک رفتی چکار کردی میهچشه دقیقا بگی تورو خدا

2738
شماره دادی یا درخواست فروش؟

خواستم درخواست فروش بدم گفتن باید که شماره جدیدم ثبت بشه شماره جدید دادم گفتند یک هفته طول میکشه تا جوابش بیاد

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
من دیروز دادم  گفتن تقریبا یه هفته طول میکشه

عزیزم چکار کردی دقیقا؟؟؟,بانک رفتی ؟؟؟تو سایت بوذی؟؟؟

تورو خدااگه می‌دونی راهنمایی کن خیلی به این پول احتیاج دارم من میگه شماره سیم کارت باید به اسم خودت باشه سیم کارتی رو دادم که به اسم خودم بود بعد گفت تا ۴۸ساعت دیگه بهت کد میدن کد رو وارد سایت می‌کنی برای سی درصد فروش سهام امروز یک روز گذشته چکار باید بکنم توروخدا اگه می‌دونی بگو

عزیزم چه سایتی رفتی چکار کردی دقیقا چیت مشکل داشت تورو خدا خیلی به این پول نیاز داریم بانک رفتی چکار ...

چشم میگم دقیق میگم.

من اول تو فروردین شماره موبایلم و ثبت کرده بودم.بعد خرداد که ازاد سازی شروع شد ۲۸خرداد ازاد کردم سجام ثبت نام کردم برام یه کد اومد ده رقمی.بعد زدم احراز هویت غیر حضوری توی نت صفحه اش رو اورد منم دونه دونه صفحات اطلاعات وارد کردم و تایید شد کد معاملاتی اومد برام رفتم دفتر پیش خوان یه قرارداد امضا کردم کارگزاری مفید بعد ۸روز کد بورسی اومد من میخواستم که مثلا از کارگزاری بفروشم هربار که رفتم سایت سهام عدالت اون کارگزاری ارور داد که اطلاعات بروز رسانی نشده زنگم زدم گفتن معلوم نیست کی بروز بشه دیروز رفتم سایت بانکی که شماره شباش رو داده بودم درخواست فروش زدم فقط باکد ملی و شماره موبایل.

امیدوارم مفید بوده باشه

عزیزم چکار کردی دقیقا؟؟؟,بانک رفتی ؟؟؟تو سایت بوذی؟؟؟ تورو خدااگه می‌دونی راهنمایی کن خیلی به ...

صبر کن شماره ات تایید شد درخواست فروش بزن ان شالله زودتر مشکل شمام حل شه منم مشکل داشتم فروختم

عزیزم چکار کردی دقیقا؟؟؟,بانک رفتی ؟؟؟تو سایت بوذی؟؟؟ تورو خدااگه می‌دونی راهنمایی کن خیلی به ...

منم مثل خودت خیلی به این پول احتیاج دارم اول رفتم بانک گفتم می خوام سهام مو بفروشم کارمند بانک گفت باید بری داخل سایت یابا گوشی انجام بدید یا بری کافی نت از اونجایی که تو کار های اینترنتی کمی خنگ هستم 🙈😎😂رفتم کافی نت گفتن شماره همراه تو باید وارد کنیم شماره همراهم که دادم گفتند تازه شماره ثبت شده تقریباً یک هفته طول میکشه تا سایت ویرایش کنه و شماره جدید ثبت کنه ولی من تو این یک هفته بازم سر میزنم کارمند بانک آدرس سایت رو تو گوشیش داشت بهم نشون داد تا یادداشت کنم واردش بشم من ازش عکس گرفتم برات میزارم

من شماره ام ثبت بود درخواست فروش دادم یعنی چند روز میکشه؟

والله یه بنده خدایی می گفت تقریباً ده روز

2706