2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید با خودت پوشک بچه ببری برای خودت من تا ده روز استفاده کردم خوب بود  . شورت زیاد ببر . یه دست لباس تمیز ببر برای برگشت به خونه وسایل آرایش ببر .. برای نی نی لباس بیمارستان پستونک شیشه شیر  یه بسته کوچیک پوشک بچه مولفیکس برای نی نی

وسایلی که میگی برا بعد زایمانه 

سزارین که نمیدونم 

زایمان طبیعی(لباس زیر نوار بهداشتی سایز حتما بزرگ .)(برا چاییت نبات یا خرما هم ببر تشنه میشی عجیب ،وسایل ارایشی که بخودت برسی وگرن  مث میت میشی

2740
وسایلی که میگی برا بعد زایمانه  سزارین که نمیدونم  زایمان طبیعی(لباس زیر نوار بهداشتی سا ...

من مثل میت شده بودم از بس روی صورتم عرق بود و چرب نشون میداد

بعدا عکس هام رو دیدم که گفتم کاشکی حداقل یه آبی به صورتم میزدم.هیچ کس هم نمیگفت چرا ایتقدر سیاه نشون میدی جز یه بچه کوچیک که بهم گفت

من مثل میت شده بودم از بس روی صورتم عرق بود و چرب نشون میداد بعدا عکس هام رو دیدم که گفتم کاشکی حدا ...

تجربس دیگه عزیزم منم سر اولی همینجوری بودم 

برا بچه دومم حسابی امادگی همه چی داشتم

من مثل میت شده بودم از بس روی صورتم عرق بود و چرب نشون میداد بعدا عکس هام رو دیدم که گفتم کاشکی حدا ...

من دقیقه نود از ماشین پیاده شدم رفتم وسایل آرایشمو ریختم تو کیسه فریزر . خواهرشوهرم انقد بهم میخندید

من دقیقه نود از ماشین پیاده شدم رفتم وسایل آرایشمو ریختم تو کیسه فریزر . خواهرشوهرم انقد بهم میخندید

کار خوبی کردی . من نمیدونستم آدم اینقدر قیافه اش به هم ریخته میشه.وقتی داشتم میرفتم اتاق زایمان خودمو توی آینه دیدم که خوب بودم ، واسه زور زدن ها بود که همش عرق میکردم و گشنه و بیحال شده بودم و به خاطر آمپول و ... خوب شدم و گرنه بیهوش میشدم.

واقعا هر دل دردی خیلی بده مخصوصا وقتی عرق میکنه پیشونیت به خاطر درد دل