2733
2734
عنوان

مامانایی که بچه کوچیک دارین

541 بازدید | 95 پست

به همه کاراتون میرسین ؟

من هرچی بدو بدو میکنم بازم یکم از کارام میمونه پسرم پنج ماهونیمشه بعضی وقتا بدنم نمیکشه یا کمر دردم یا بیحالم همش خسته میشم 

شوهرم میگه چه جوری زنای قدیم ده تا بچه داشتن به همه کاراشون میرسیدن شما زنای الان یکم ناز دارین ( مثلا میخواد بگه من میگم توان کار زیاد رو ندارم دروغ میگم و میخوام از زیر بار مسئولیت در برم)

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زنها قدیم ۵بچه شیر ب شیر داشتن تو کوچه و خیابون بزرگ شدن خودشون

الان تا از پیش بچه بلند میشی صداش در میاد

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

اول از همه پرناتالتو حداقل هفته ای سه بار بخور ک کم نیاری 

چون بالاخره تازه زایمان داشتی و داری شیر میدی

ادم تا زمانی ک شیر میده همیشه خسته س 

من پسرمو ک از شیر گرفتم واقعا خستگیم درومد

ولی از اول شعی میکردم همه کارامو با برنامه انجام بدم

2738
الهی بگردمت. منم همینم. تازه تا 2 ظهر سرکارمم هستم. وای ک میام نمیفهمم چطور شب شده

آخی چقدر سخت مهم اینه شوهر آدم ،آدمو درک کنه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

بهش میگفتی خب با یکی از همون قدیمیا که همسرش فوت کرده ازدواج میکردی تا هم برات بچه بیاره هم به کارا برسه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706