2737
2734

من رفتم.تاپیکمو بخون.اصلا چیز سختی نیس

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من رفتم.تاپیکمو بخون.اصلا چیز سختی نیس

الان میرم میخونم.امروز رفتم غربالگری ان تی ۳.۳ بود دکتر گفت اول جواب ازمایشت هم بیاد بعدش مینویسم بری امینوسنتز.خیلی استرس دارم

خدایا همه رو به ارزوشون برسون🙏

پیش یه دکتر خوب برو توروخدا

من خیلیا رو دیدم پیش دکتر نابلد میرن سوزنو بد فرو میکنه یا مایع رو زیاد خارج میکنه کیسه آب بعد چن روز میترکه

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
2738
الان میرم میخونم.امروز رفتم غربالگری ان تی ۳.۳ بود دکتر گفت اول جواب ازمایشت هم بیاد بعدش مینویسم بر ...

مال من ۲.۱۴ بود.دخترم سالم سالم بود.نگران هیچی نباش

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
من رفتم ان تی سه بود دکتر کریمی نژاد ...سالمم بود  تا هر جا میبینم تاپیک امینو سنتز میرم ازبس ...

خداروشکر.اره منم الان پر استرس و سوالم

خدایا همه رو به ارزوشون برسون🙏
بدنیا اومده بچتون؟؟؟

نه 

2706