2733
2739

من شنیدم که اگر غذا رو نصف کنیم خیلی لاغر میشیم درسته؟یعنی یه بشقاب غذا رو نصف کنیم.ولی بدون ورزش.من خیلی اضافه وزن دارم😔

تیکر به وقت تولدمه😍😘😍😍 الهی یهویی بشه اون چیزی که دلتون میخواد😍😘😍

منم شدم خرس گریزلی

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ورزش هم درکنارش داشته باش.تو خونه برقص.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
2728
😂😂😂😂ورزش کن خو

باو خستم خسته 😂😂

دستمُ ول نکن که زمین میخورم🙂 طُ بری از همه ادما میبرم🥺 طُ خودت خوب میدونی که آرامشی🌊🌝 باید با من بمونی به هر خواهشی...🥺♥️🌈 انگاری قسمته فاصله از همُ💔 هرجا میری برو ول نکن دستمُ🙂 نذار باور کنم رفتنت حقمه🙃 نذار دور شم از خودم از خدا از همه🙃💔🌈
2738

کلا ورزش لاغر نمیکنه به لاغری کمک میکنه اصل رژیمه اما اصولی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
باو خستم خسته 😂😂

😂😂😂😂...دو سه روز ورزش کنی از بیحالی درمیای...من روزی 2 ساعت ورزش میکنم

پیجمو فالو کنید عشقا مرسی❤ sarina13762020.      9/9/99به همه ارزوهام میرسم و اونی که ازش بدم میاد به سزای عملش میرسه
😂😂😂😂...دو سه روز ورزش کنی از بیحالی درمیای...من روزی 2 ساعت ورزش میکنم

آخه چه ورزشی؟شما چکار می‌کنی😔😔

تیکر به وقت تولدمه😍😘😍😍 الهی یهویی بشه اون چیزی که دلتون میخواد😍😘😍
تو قرنطینه فقط میشع چاق شد😭😭همه شلوارام برام تنگ شده

اگه حال ورزشو داری بیا تایپیکم...نکات رو هم نوشتم

پیجمو فالو کنید عشقا مرسی❤ sarina13762020.      9/9/99به همه ارزوهام میرسم و اونی که ازش بدم میاد به سزای عملش میرسه
2706