2737
2734
عنوان

بچه های ارایشگر بیان

315 بازدید | 15 پست

بچه ها من پیش یه ارایشگر بصورت خصوصی ارایشگری یادگرفتم ولی مدرکشو ندارم بنظرتون من میتونم برم فنی حرفه ای و امتحان بدم بهم مدرک بدن یانه دوباره باید برم کلاس دوره ببینم وهزینه کنم و بعدش مدرک بگیرم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

باید آموزشگاه تورو به سازمان فنی معرفی کنه

چون آرایش و پیرایش جزو رشته های ستاره دار هست  و رشته های ستاره دار نیاز به معرفی نامه داره

خدایا از گناهانم بگذر... همانگونه که از آرزوهایم گذشتی...

به همون آرایشگر بگو معرفی کن بری آموزشگاه امتحان بدی.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍
شنیون و بافت مو و اصلاح صورت

وصلاح صورت عزیزم رشته نداره ولی خب ۶۰ درصد خوبه تو اصلاح ابرو 

تو باید الان ابروتو قوی کنی سعی کن علاقه پیدا کنی ب ابرو و مدل زدنش ک بتوتی مدرک تخصصی اصلاح ابرو بگیری

و اینکه شنیون عزیزم خ پیچیدس علاقه هم خ مهمه ولی اموزش ببینی عالی میشی رشته تخصصی شنیون هزینش الان فنس حرفه ای دو سیصد هستش

رشته ارایش پیرایش ابرو ارایش دائم میکاپ و شنیون ثبت نام کن

زندگی کردن💟....با کسی که قدرتان را نمیداند و نمیتواند خوبی ها و ارزش هایتان را ببیند👍وفاداری نیست رفیق....حماقت است👍
2738
به همون آرایشگر بگو معرفی کن بری آموزشگاه امتحان بدی.

نمیشه عزیزه دلم

من خودم خ افتادم دنبالش نشد تا اخرش رفتم ثبت پورتال شدم

باید اموزشی رو هر روز بری حاضر بطنی تا معرفی مورتالت کنن مدرک بگیری

زندگی کردن💟....با کسی که قدرتان را نمیداند و نمیتواند خوبی ها و ارزش هایتان را ببیند👍وفاداری نیست رفیق....حماقت است👍
باید آموزشگاه تورو به سازمان فنی معرفی کنه چون آرایش و پیرایش جزو رشته های ستاره دار هست  و رش ...

این درسته ایول

وصلاح صورت عزیزم رشته نداره ولی خب ۶۰ درصد خوبه تو اصلاح ابرو  تو باید الان ابروتو قوی کنی سعی ...

میخواستم ثبت نام کنم ولی هزینه هاشون خیلی بالاست بعد الکی وقت تلف میکنن چیزیم ادم یادنمیگیره 

میخواستم ثبت نام کنم ولی هزینه هاشون خیلی بالاست بعد الکی وقت تلف میکنن چیزیم ادم یادنمیگیره 

من اینجا هستم خوبه

ولی عزیزم تو نباید ب مدرک فنی حرفه ای بس کنی باید بری دنبالش تهران بری مدرک شرکتی ثبت نام کنی

عزیزم‌ چیا بلدی من ارایشگرم تا راهنماییت کنم

سلام من میخام موهامو رنگ مشکی بزارم پر کلاغی....بگم چ رنگی بدید ک قشنگ در بیاد؟

اثلا بیاید کانال من🤣bahargallery6482@...عزیزان آدرس کانال تلگرامم هست بیاید یه سر بزنید دیوارکوب😍زیورالات با عکس دلخواه شما😍...لباس نینی 😍اویز اتاق کودک😍اویز اتاق خوب 😍بفرمایید😘😘😘

ارایشم بلدی؟ 

برو پیش اموزشگاهی ک مدرک میدع بهش بگو بلدم فقط میخام مدرکشو بگیرم .اون معرفیت میکنه 

احتمالا هزینه ای کمی هم ازت بگیرع

چشمات ببند ...وانمود کن نمیبینی...تا ارامشت بهم نخوره...  
2706