2737
2734
عنوان

به همسرم مشکوک شدم

544 بازدید | 25 پست

سلام  

چند روز قبل  مامانم مریض بود به خواست شوهرم  که گفت کسی نیست به مادرت برسه برو سوپ و... درست کن بش برس گناه  داره  

منو برد اونجا از من  خواست که مادرم بیاد که ببره دکتر اما مامانم بخاطر اینکه زحمت نشه قبول نکرد . وبعد شوهرم  برگشت بره خونه  زنگ زد گفت من رسیدم محل با دوستم  برم  یه قهوه خونه  یه قلیون بکشم . بعد از نیم ساعت تماس گرفت با من  گفت که رادیات  ماشین ترکیده  اب ازش داره  میریزه  نمیتونه  ماشینو تکون بده ماشین همسرم زنگ زده به نمایندگی  گفتن بش تا ساعت ۸ پذیرش دارن این ساعت ۹ خراب شده بود ازش پرسیدم گفت تو سعادت اباد ی نمایندگی هست ک بازه ماشینو با یدک کش میبرم اونجا بعد نیم ساعت دوباره زنگ زدم گفت نزدیکم دارم میرسم ساعت ۱۱اینا بعد تحویل ماشین پرسیدم چی شد گفت ماشینو داده ب ی مکانیکی ازاد تو میدان کتاب سعادت اباد پرسیدم چرا نبردی گفت پذیرش نداشتن و دیر تحویل میدن.بعد من ازش پرسیدم چطور تو ک جنوب تهران بودی سر از شمال در اوردی ماشینم ک بردی ی جای ازاد خب همون نزدیک خودمون میبردی برگشته میگه ۱ این ماشین چینیارو تو تهران هرجای نمیتونن درست تعمیر کنن بخاطر همین باید یا نمایندگی میبردم  یا یجایی که تخصص این ماشینارو داشته باشن . که درست تعمیر کنن . 

گفتم باشه قبول شماره یدککش رو بده زنگ بزنم  از کجا ماشینو برداشته  شماررو شوهرم فرستاد گفت زنگ بزن اینکارت خیلی زشته واقعا اخر گستاخیه ولی اگه زنگ زدی پرسیدی حقیقت رو فهمیدی دیگه به من  زنگ نزن .بعد من گفتم  حتما یه ریگی تو کفشت هست اونم  گفت اگه ریگی تو کفشم بود شماره نمیدادم  . و اینکه دوباره زنگید گفت زنگ بزن  به مرکز امداد خودرو هرجا دوست داری بپرس .

به نظر شما من اشتباه میکنم  یا شوهرم ؟

شما.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

چرا منم مشکوک شدم؟!؟ 

من خیییلی خوشبینم همیشه

ولی این اتفاقات یکسره پشت هم افتاد و پیشنهاد رفتن خونه مامان با ایشون بود یکم 😶😶

ولی نباید به روش می‌آوردی که شک داری

خلاصه یه کارت کشیدن چیزی بود دیگه

بهش میگفتی چقد شده تراکنشش کو، اسم مغازه رو میتونستی ببینی

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
وا چته تو بیخیال . چقد گیری 

اخه اون روز مامانمو دکتر گفته بود مشکوک به کروناس منم ۹ ماهه باردارم زنگ زدم به مامانم گفت نیا واست خطرناکه ولی شوهرم میگفت داییت عید  تو خونه شما کرونا گرفته بود ک مامانتم همش پیشش بود اون موقع نگرفت الانم هیچیش نیس داره خودشو لوس میکنه سریع برو اونجا بهش برس 

چرا منم مشکوک شدم؟!؟  من خیییلی خوشبینم همیشه ولی این اتفاقات یکسره پشت هم افتاد و پیشنهاد رف ...

فاکتور تعمیرگاهو اینارو همه رو دیدم درست ولی برام سئواله ک چرا اونجا اخه

2706