2737
2734

چقد شلوغ شده اینجا پوووف حس میکنم یکی داره پامو له میکنه 😕😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😁😁

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کروناااانگرفته باشی عشقم

فدای سرت بلند بگو آمین😁😁😁

متاهل و متعهد 💍تو چشمات سواله یه عالم سوال🎁😍نگاهت پر از آرزوهای خاص♥میدونم تو ذهنت چیا میگذره😍🎲میبینی تو اما کی عاشقتره💏میمونم کنارت درست مثل سایت😚از امروز تا هر روز تا اون بینهایت🌠نمیگیره هیچکس جای خاک پاتو😍نمیمیره این عشق قسم میخورم😍تا روزی که قلبم هنوز میزنه❤😍تا وقتی که جونی توی این تنه😍تو روزای خوب 😃تو روزای بد🙁همیشه باهاتم قسم میخورم💏به بارون نم نم🌧☔به دریا به کوه🌊🗻به این آفرینش🌠 به کشتی نوح⛵به ماه و ستاره 🌙🌟به هفت آسمون🌎به عشقم به عشقی تا مرز جنون🤗به لحظه ی دیدار قسم میخورم👫❣دوباره  با  تکرار  قسم  میخورم😇به عهدی که بستیم💒💍به هستم به هستیم قسم میخورم🕋🙏💝
2731
حالا تو فکرش نرو.چادر خوبی هم زیاد داره

میدونم ولی اگه به خواست خود آدم باشه

بهتره وقتی گفت باید سرت کنی قلبم شکست

۱۸ساله هنوز باهاش مشکل دارم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
خوب شد مرد نشدم😂

اره چیه ااایش😂😂😂😂😂

مردا منظورشون از پایه بودن اینه ک هرکاری کردم هیچی نگو 😑 باجنبه باش برخلاف عقایدتم اگر گفتم رفتار کن و  پایه باشششش

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2740

به نظرم همه چی بستگی به مرد داره ینی زنی برای مردش جذابه که مرد همه جوره ساپورتش کنه مخصوصا از لحاظ محبت و علاقه اگر زنی حس کنه از طرف مردش تامینه همه خصوصیات زن بودن خودشو نشون میده اونوقته که زندگی پر از ارامش میشه ولی اگه زنا تامین نشن اون زندگی دیگه فایده نداره و بلعکس پس زن و مرد مکمل همدیگن رفتار هرکدوم روی اون یکی تاثیر میزاره 

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایا دمت گرم شکرت 😍😍😍
فدای تووووو که  اگ بخوای طلاقم و میگیرم تااخر عمر ب پات میشینما 😂😂😂 الله ایندی بیزی بوردان ...

فدا مداااااا😄

میترسم اگه من تورو بگیرم عشاق دلخستم بیان بهت آسیب برسونن😶😅😅😅😅😅

گلط اللر اوتورلر اشیه😒🔫

بیزه تو دینین تویوغون کسرم😐🗡🐔😄

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
فکر کنم شناختشون منفی باشه🙂

واقعا.همشون مرد منفور جلوه میدن

اگر خود شرابی پی آب نباش                                      هر موقع که فکر ترک کردن سیگار به سرم میزنه. برای فکر کردن سیگار لازمم میشه
میدونم ولی اگه به خواست خود آدم باشه بهتره وقتی گفت باید سرت کنی قلبم شکست ۱۸ساله هنوز باهاش مشکل ...

اره حق داری.ولی حالا دیگه میشه باهاش کنار اومد.خودتو ناراحت نکن.خوب نیست.حیفه

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
واقعا.همشون مرد منفور جلوه میدن

عیبی نداره برادر 

این نفرتها همگی ظاهریه 

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
فدا مداااااا😄 میترسم اگه من تورو بگیرم عشاق دلخستم بیان بهت آسیب برسونن😶😅😅😅😅😅 گلط اللر اوتو ...

ساغول والله

دعا اله ترکی بیلمسینر 

بیردن سنین تویوغون کسلر😉

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2706