2733
2739
عنوان

سوال بورسی لطفا بیاین

100 بازدید | 16 پست

بچه هامن کار گزاری مفید ثبت کردم .کد بورسی هم اومده .حالا باید کجا برم برای خرید سهم و پرتفوی خودم 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

لطفا هرکی میدونه بگه

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانومای بورسی کجایین پس

2728
من ایزی تریدر نصب کردم ولی اصلا بلد نیستم چجور خرید کنم!!!! چه قیمتی بدم چند تا بخرم!!

شما کارگزاری مفید هستین 

بیا این کانال و هشتگ آموزشی ها رو بخون navasanbazrexa@

سلام خوبین در مورد بازار امروز چی میشه به نظرتون اصلاح داره سهام های بنیادی؟؟ 

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
2740
الان چیزی نخرید بازار خیلی خرابه خیلی😔😭

ایزی تریدر نصب کنم از کجا 

سلام عزیزم‌میشه بگین احرازهویتتون چطوری بود

حضوری یاغیرحضوری

میشه توضیح بدین بعد اینکه‌ کدرهگیری سجامتون ک اومد واحرازرفتین چیکارکردین

من ی کانال دارم ایتا قشنگ تحلیل میکنه متوجه میشین چی بخرین چی بفروشین و نگه دارین

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
2706