2733
2734
عنوان

کیا با IUIباردارشدن؟؟؟کیا نتیجه نگرفتن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2094 بازدید | 213 پست
حتما از استرس ببین اون ماه من گفتم ولش کن دیگ نمیشه میرم  ivf میکنم خونه زندگیمو شستم مسافرت رف ...

ای جان چه صحنه ای وقتی دوتا خط بی بی بشه تنها دوخطی که برا تست دیدم کیت تخمک گذاری دیدم خواهر واسم دعا کن ماه آینده منم یه بی بی دوخط پررنگ ببینم. حتما اون ماهی که باردار شدین نزدیکی های مرتب و زیادی هم نداشتید درسته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی بدون دارو فولیکول غالب نداشتید؟ پریودی هاتون منظم یود؟؟ دفعه ششم آی یو آی نتیجه گرفتین؟ همسزتون ...

نه پریودام مرتب نبود اصلا بله بار ششم نتیجه گرفتم  

شوهرم نرمال بود 

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏
2731
خیلی روحیه گرفتم پس آی یو آی هم جواب میده راستی سری اخر که آی یو آی کردین چن تا فولیکول غالب داشتین؟ ...

سه تا بود ولی یکیش سایزش مناسب بود ۱۹ بود اره عزیزم انشالله که توام دامنت به زودی سبز بشه

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏
ای جان چه صحنه ای وقتی دوتا خط بی بی بشه تنها دوخطی که برا تست دیدم کیت تخمک گذاری دیدم خواهر واسم د ...

آره دقیقا بعد اصلا نیم ساعت نمیخوابیدم پاهامو  بالا بدم.  انشالله ب زودی مامان میشی فقط بهش فک نکن سخته ولی شدنیه 

و خدایی ک در این نزدیکیس❤❤
خوشبحالت که رفتی انتقال ماله ما قبول نمیکنه  حالا بچه داری انتقالت گرفت یا نه

آره الحمدلله. بار اول گرفت . حدودا ۱۶ تا جنین شد که دوتاش رو انتقال دادن یکیش گرفت

آره الحمدلله. بار اول گرفت . حدودا ۱۶ تا جنین شد که دوتاش رو انتقال دادن یکیش گرفت

شکر خدا مبارکه الان به دنیا اومده یا بارداری؟؟؟

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

کدوم مرکز و کدوم شهر رفتید؟ هزینه اش چقد شد؟ مراکز دولتی انجام نمیدن؟ جنسیت ها رو همون اول بهتون گفتن؟؟ 

نه الان مهس 67 گفت بار ششم باردار شده خالا ما میخوایم بار دوم انجام بدیم زورمون میاد خخخخخ 

اخه هزینه هاش بالاست بدشم ادم دق میکنه ۶باز جواب منفی بگیره دکترم گفت دوبار کن نگرفت برو ivf

خدایا شکرت ک بعد پنج سال سخت بالاخره حاجتمو دادیو ی فندق اومد تو زندگیم🌺💗
عه دقیقا مثه قبل من بودی من اول 74 بودم شدم 72 بعدش شدم 67 قدم 163 تازه 2 کیلویی اضاف دارم باز 

من فقط شکم دارم مابقی خوبه 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)