2733
2734
عنوان

وات ا نایس دی 😂😂😂

171 بازدید | 31 پست

خدااایاااا شکرت😁😁😁😎

از خواب بیدار شدم اخبار زده امتحان تیزوشان به دو هفته بعد موکول شد(*˘︶˘*).。.:*♡😂😂😂

از خوشحالی دارم سکته میکنم😂😂😁😎😎😎😙

شوگا لاورم 😲😲😲😄😄😄👻😍😍😍

شاید کروناس

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوشبحالت...کلا ما شانس نداریم موقع من تازه دو هفته زودتر برگزار شد

قلب بنفشم :)💜   مارا جز خیالی آرام طلبی نیست ز دنیا...! کاربری متعلق به دونفره، خودم و خواهرم.
😂😂اخی عزیزم چند سالته؟؟  کاش منم برگردم به دوران مدرسه

😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😛😛😛😛😛😛😂😂😂اخه این چ ارزوییه😂😂😂😂😙😎

دیروز تولد ۱۵ سالگیم بود 😛😛😎😂😂😂

تنونستم تولد بگیرم☹😭😁😎

شوگا لاورم 😲😲😲😄😄😄👻😍😍😍
2738
چرا خدارو شکر میکنی این یعنی وضعیت کرونا خرابه هنوز😔

اره خب 😭😭😭

ولی هنو دوهفته وخ دارم😁😁😁😁😅

نمیتونم خوشحال نباشم😁(*˘︶˘*).。.:*♡

شوگا لاورم 😲😲😲😄😄😄👻😍😍😍
😎😎😎😎😁 از بس دعا کردم امتحان ترکید😂😂😂😎

خدایی دعات انقد گیراس دعا کن ی پولیم بیاد دس من

قلب بنفشم :)💜   مارا جز خیالی آرام طلبی نیست ز دنیا...! کاربری متعلق به دونفره، خودم و خواهرم.
😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😛😛😛😛😛😛😂😂😂اخه این چ ارزوییه😂😂😂😂😙😎 دیروز تولد ۱۵ ...

منم تو این سن میگفتم ولی دیشب داشتم گروه هایی که دوارن مدرسه عضو بودم پیاماشو میخوندم دیدم چقد شاد بودم لذت ببر با همه شب بیداری ها و... بازم دوران خوبیه

منم تو این سن میگفتم ولی دیشب داشتم گروه هایی که دوارن مدرسه عضو بودم پیاماشو میخوندم دیدم چقد شاد ب ...

😛😝😝😝😝😝

ن دوس دارم زود بزرگ شم برم واسه خودم زندگی کنم😁😂😂😂😎

شوگا لاورم 😲😲😲😄😄😄👻😍😍😍
2706