2737
2734
عنوان

متاهل ها بیان یه لحظه

949 بازدید | 98 پست

سلام

سوال من اینه که آیا واقعا این کار درسته که وقتی دو نفر باهم عقد رسمی و محضری کردن رو به شدت محدود کنند؟حتی نتونند باهم راحت بشینن حرف بزنن!!!!

نهایتا تنها جایی که میشه دیدار کرد در خانه پدر دختر و اون هم در جمع نهایتا هفته ای یک ساعت!!!!انصافا این کارا کجاش شرعی و منطقیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیج جاش  نه شرعیه نه منطقی

کاربر آقام🙋🏻‍♂️🤷‍♂️🙋🏻‍♂️🤷‍♂️هرکه خود داندو خدای دلش  ک چه دردیست در کجای دلش          با کیفت ترین چیز تو زندگیم درد بود چون هرچی کشیدیم پاره نشد🤦‍♂️

انصافا این کار خدایی نیست .من دخترم یا پسرم عقد کنن راحت به بهونه کاری خونه رو براشون خالی میکنم

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
2738

منطقی و شرعی درس نیس ولی بعضی ها اینکار رو میکنن 

من خودم قربانی همین تفکرات شدم

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم 
انصافا این کار خدایی نیست .من دخترم یا پسرم عقد کنن راحت به بهونه کاری خونه رو براشون خالی میکنم

اوپن مایند واقعی😂😂

یه صلوات از ته دل مهمونم کنید واسه خوشبختیم🤗😔🌹🌹
2706