2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه سوال منم جواب بدین من حدود هشتاد گرم طلا دارم بفروشم بهتره یا فعلا نگه دارم؟

نگه دار فعلا .. اگه فردا و شنبه هم طلا صعودی باشه احتمال زیاد هست که  تا یک میلیون و صد و پنجاه رو بره 

🔺️  بورس همیشه سود کردن و مثبت شدن نیست بعضی از روزهارمنفی هم داره 
نگه دار فعلا .. اگه فردا و شنبه هم طلا صعودی باشه احتمال زیاد هست که  تا یک میلیون و صد و پنجاه ...

ممنون 

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید خیلی خستم 
2731
2738
ببخشید کدوم استان هستید ؟ 

استان تهران ولی اصالتا واسه تبریز هستیم چطور مگه 

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید خیلی خستم 
من همسرم ی سهام گرفته همش منفیه ۲ میلیون خریدیم الان شده یک میلیون و هفتصد چ کارش کنیم ؟

الان انتظار داری من چه جوابی بدم .. 

خب اسم سهم و بگو و چه قیمتی خرید کرده ؟

همه رو دیوونه کرده   خانما با مهریه مون میلیاردر شدیماااا    

من که مهریم ۱۴ تا سکه 

بازم هیچی نمیشه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
استان تهران ولی اصالتا واسه تبریز هستیم چطور مگه 

گفتم اگه لرستان باشی دوتا گروه طلا برا خرید و فروش بهتون معرفی کنم که بدرد شما نمیخوره  دیگه

گفتم اگه لرستان باشی دوتا گروه طلا برا خرید و فروش بهتون معرفی کنم که بدرد شما نمیخوره  دیگه

2706