2733
2734
عنوان

الان با شوهرم بحثم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 575 بازدید | 45 پست
اونا شوهرمو خر کردن.یه دفعه لباسامو پیش جاریم دوختم شوهرم گفت پولش چقد میشه اون گفت ۵۰تومن روز بعدش ...

🙁وا

چقد مسخره

چقد دورو

فاصلتو حفظ کن

بزا‌شوهرت هرکاری خواست بکنه

ولی تو هیچی ازشون نخواه

بزار زبون تو‌دراز باشع

لباستم‌نبر‌ پیش اون بدوزه 

کلا بی تفاوت نشون بده

یه وقتا ام شوهرتو مسخره کن‌ی شوخی

بگو تو خدنگی

پادویی 

اینجوری بگی‌زیاد 

تاثیر میزاره اروم‌اروم

عزیزم اینجورم ک شما میگی نیست زنم دلش توجه و محبت شوهر و خوانواده شوهر میخاد ن که ی طرفه خدمات بده و ...

افرین به خدا حرف درستو تو زدی.یکی از جاریا هست چون خشنه اصلا کاری بهش ندارن میگن اگه به شوهرش کاری بگیم با شوهرش دعوا راه میندازه.ولی خودشون هروقت دلشون بخاد زنگ میزنن.بخدا اینیکه الان به شوهرم زنگ زده رفتم خونشون حتی سلام کردم دراز کشیده بود حتی پا نشد 

در تاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🙁وا چقد مسخره چقد دورو فاصلتو حفظ کن بزا‌شوهرت هرکاری خواست بکنه ولی تو هیچی ازشون نخواه بزار ...

اره به قران.بعد انتظار دارن حرص نخورم

اخه بعضی وقتا تو یه هفته چندبار زنگ میزنن.من هیچی نمیگم به روی خودمم نمیارم ولی بعضی وقتا اعصابم خور ...

ببینید حق با شماست

ولی در هر صورت راه صحیح برخورد با این موضوع شیوه ای که شما انتخاب کردید نیست

2731
اخه بعضی وقتا تو یه هفته چندبار زنگ میزنن.من هیچی نمیگم به روی خودمم نمیارم ولی بعضی وقتا اعصابم خور ...

کمک کردن بی منت افتخار هست و شکی درش نیست.اماااا اینکه زن برادرهای همسرت با همسرت تماس میگیرن یه بحث دیگه هست.اگر برای کار واجب هست که مجبورن تماس بگیرن که هیچ...اما در مواقعی که کار رو شوهرشون میتونه مطرح کنه،به هیچ وجه اجازه ندارن خودشون با همسر شما تماس بگیره.در این شرایط باید با خوشریی و  در کمال آرامش به همسرت بگی من از کمک دادن شما به دیگران ناراحت نمیشم بلکه همراهیت هم می کنم اما زن برادرهای شما باید کارشان را به همسرشان بگویند تا همسرشان با شما تماس بگیرد همانطور که اگر من بخواهم با برادرهای شما تماس بگیرم شما قاعدتاً ناراحت خواهید شد.

عزیزم من درکت میکنم ولی چی میشه کرد،من الان ۱۰ ماهه شوهرم نیست یک بار دخترم افتاد دستش شکست با بردار ...

ولی اونا جای جبران.میگن وظیفشه منتم سرمون میکنن.

ببینید حق با شماست ولی در هر صورت راه صحیح برخورد با این موضوع شیوه ای که شما انتخاب کردید نیست

میدونم.ولی دلم میخواد به حرفم گوش کنه.بهم میگه دلخور بشی یا نشی من میرم

افرین به خدا حرف درستو تو زدی.یکی از جاریا هست چون خشنه اصلا کاری بهش ندارن میگن اگه به شوهرش کاری ب ...

عزیرم چون کشیدم میگم .. برا من حمال خواهر و برادرش بود فکر کن کدوم عروس روز قبل عروسیش باید با خواهر شوهر بره تا لباس مجلسی بخره برا من بر عکس بود همه چی

اما سه سال سکوت و اروم و منطقی بودن هیچی عوص نکرد مثل خودشون الان سلیطه و بی حیا شدم 

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

منم میدونم دلیل این سبک رفتارش واکنش هیجانی شماست. اگه به مرور متوجه منطق شما تو برخورد با موقعیت های مختلف بشه یقینا بهتون حق میده. الان شاید از نظر ایشون شما یه زن حساس و نق نقو باشید در صورتی که یقینا اینطور نیست. شما شیوه مواجه با اتفاقات اینشکلی رو تغییر بدید 

ببخشید این طور گفتم ولی اغلب آقایون برداشتشون از واکنش های احساسی و هیجانی زن ها اینه. و انتظار درک متقابل نداشته باشید. بهتر با شیوه درست و زمان مناسب وارد صحبت و گفتگوی منطقی بشید باهاشون

ببخشید این طور گفتم ولی اغلب آقایون برداشتشون از واکنش های احساسی و هیجانی زن ها اینه. و انتظار درک ...

چه جور صحبتی باهاش بکنم هرچی بگم گوش نمیده.حتی با یکی از جاریا دعوامون شد و قهریم

چه جور صحبتی باهاش بکنم هرچی بگم گوش نمیده.حتی با یکی از جاریا دعوامون شد و قهریم

یه قانون کلی در خصوص همه انسان و به ویژه آقایون حتی عصبی ترین و بد قلق ترینشون وجود داره و اون هم اینه که به هیچ عنوان در لحظه و اون هم نقد مستقیم و همراه با احساسات شدید مثل اخم ،گریه   یا عصبانیت رو نمیپذیرند. 

شما امتحان کنید. سعی کنید ۱. یه مدت به هیچ عنوان از خانوادشون بدگویی نکنید با اینکه براتون سخت ولی صبور باشی

۲.‌به هیچ عنوان همسرتون رو نقد نکنید و رفتارش رو اون هم در شرایط مناسب مورد نقد قرار بدید با استفاده از روش فست فود که بعدا بهتون میگم‌چی هست

۳. واکنش های هیجانی نشون ندید و سعی کنید آرامش‌ خودتون رو در موقعیت حفظ کنید

موارد زیادی هست که باید بگم ولی اساسش ایناست که جای بحث زیادی داره

تو روش فست فود شما برای نقد فرد مقابل در لحظه بحران وارد عمل نمیشید بلکه مثل یه شکارچی زمان مناسب رو برای گفتگو پیدا می کنید

قدم اول برای نقد ۱. تعریف و تایید فرد مقابل مثلا با به جمله مثبت شروع کنید و بگید. تو همسر و برادر خیلی مهربونی هستی و واقعا واسه همه به اندازه وقت میزاری و من ازت ممنونم که همیشه الویتتم با این حال ۲. گاهیم پیش اومده احساس کنم الویتت نیستم برای تصمیم گیری هات و اگه ایشون سوالی پرسید بگید چرا این حس رو دارید و در نهایت گفتگو رو با یه جمله مثبت تموم کنید

تو روش فست فود شما برای نقد فرد مقابل در لحظه بحران وارد عمل نمیشید بلکه مثل یه شکارچی زمان مناسب رو ...

وای مرسی از حرفاتون حتما بهشون عمل میکنم.بخدا زیاد ادم سخت گیری نیستم.پدرشوهر و مادرشوهرم و مادربزرگش مریض بودن چند ساله که مریض هستن تو این چند سال فقط شوهرم بردتشون پیش دکتر و دوا درمونشون کرده زیاد برام مهم نبوده اینو گفتم که بدونید ادم سخت گیری نیستم چون چهار برادر دیگه داره.الانم با برادرزاده اش رفت دوچرخه سواری با اینکه جاریم باهام قهر ولی شوهرم هرشب میره خونه شون برادرزادشو صدا میکنه با خودش میبره.ولی اونا بخدا بچه منو هم نگاهم نمیکنن.احتیاجیم ندارم بهشون چون شوهرم به اندازه کافی مهرو محبت داره برامون.ولی از این حرصم میگیره که بیشتر وقتا پشتم نیست

2706