2733
2739
عنوان

الان با شوهرم بحثم شد

575 بازدید | 45 پست

سر اینکه زنداداشش زنگ زده بیا بچمو ببریم بهداشت برا کاری مدرسه اش.منم گفتم چرا خودش نمیبره تاکسی بگیره.هر کار دارن به شوهرمن میگن شوهر منم بدون منت براشون انجام میده.ولی برادراش برا ما اینجوری نیستن اگه بهشون یه کاری بگم با یه منتی برام انجام میدن بعد چند وقت اصلا جواب سلاممو هم نمیدن.ولی شوهر من ایطوری نیست خیلی حرصم میگیره.به حرفمم گوش نمیده میگه دلخور بشی یا نشی من هرکار داشته باشن میرم.میگم پس چرا اونا برا ما اینجوری نیستن.خیلی حرصم گرفته از دست کاراش.اگه نمیترسیدم از حرص چاقورو میحواستم فرو کنم تو شکمم

در تاریخ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد

چرا هر کی کار خودشو نمیکنه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

چرا اینقد حساسید و میخاین خودتون و عذاب بدید متوجه نمیشم بابا زندگی رو ساده بگیرید شوهرتون دوس داره بی منت برای بقیه کاری انجام بده و لین نشونه مناعت طبعشه بقیه دوس ندارن انجام نمیدن چرا اینقدر خودتون و اذیت میکنید بی خیال بابا دنیا دو روزه بخاین ب این‌چیزا توجه کنید همش باید جنگ اعصاب داشته باشید

هر کاری هم کنی اون کار خودشو میکنه، پس چرا حرص میخوری ولش کن، من قبل از عید چقدر سر کارایی که شوهرم واسه دوستش می‌کرد و سر اونا چقدر الکی منو ناراحت کرد و دعوا راه انداخت خودمو آزار دادم ، الان خودش یه مسئله پیش اومد فهمید دوستش همچین بدرد بخورم نبوده، دلم خنک شد، اما حیف خودم که انقدر حرص خوردم

چرا اینقد حساسید و میخاین خودتون و عذاب بدید متوجه نمیشم بابا زندگی رو ساده بگیرید شوهرتون دوس داره ...

چون اون اطرافیان ب پای مناعت طبعش نمیزارن دور از جون میگن خره بزار حمالیمونو کنه 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

اووووو خیلی حرص میخوریا بزرگ نکن اینچیزا رو شوهرت یه انسان جدا از شماست تصمیمات شخصیشو خودش میتونه بگیره اینکه به کی کمک میکنه یا نمیکنه چیزی نیست که شما درموردش تصمیم بگیرین من هیچوقت درک نکردم چرا زن و شوهرا خودشونو صاحب همدیگه میدونن بابا شریک زندگی هستینا جایگاهتونو تو زندگی همدیگه بشناسین و سر چیزایی که بهتون ربط نداره ن جر و بحث کنین ن دلخور بشین ن خودتونو چاقو بزنین🌹🌹

2706