2733
2739

هرروز میام توسایت دنبال میکنم کی بارداره میرم دنبال تاپیکای اولشون بیبی چک مثبتشونو میبینم وکلی ذوق میکنم .اونایی ک بیبی چکشون مثبت میشه همه رو میبینم تو نت سرچ میکنم بیبی چک مثبت نی نی سایت همه رونگا میکنم😍و برا همه اونایی ک نی نی دارن ودر حال اقدامن از ته دل میخوام انشاالله بچه شون ب سلامتی ودلخوش بیاد بغلشون منم دعا کنین عزیزان😭این ماه 6روز مونده ب پری مثبت باشه هیچ علائمی ندارم😭😭😭😭

ی صلوات واسم میفرستین.منم باردار شم وصحیح وسالم بیاد بغلم بدون مشکل خاصی.😓😭😭😭😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشاالله این ماه برا شمام مثبت میشه. منم در حسرت دیدن یه بی بی مثبت موندم دیروز زدم منفی بود😔

انشاالله خدا از دهنت بشنوه عزیزم

انشاالله این ماه برا شمام مثبت میشه. منم در حسرت دیدن یه بی بی مثبت موندم دیروز زدم منفی بود😔

انشاالله ک پریود نشی وبارداربوده باشی وبیبی نشون نداده باشه😍

انشاالله ک پریود نشی وبارداربوده باشی وبیبی نشون نداده باشه😍

مرسی عزیزم هنو دو سه روز دیگه موعدمه ولی چون چند روزه نوک سینه هام حساس شده فک کردم دیگه این ماه باردارم که بی بی زدم منفی بود. دعا کنید چند روز دیگه بزنم مثبت شه

خدا دامنتو سبز کنه عزیزم😊ایشاالله ب زودی زود از دیدن بی بی چک مثبت ذوق کنی .ی نی نی سالم و صالح بیاری

2738
مرسی عزیزم هنو دو سه روز دیگه موعدمه ولی چون چند روزه نوک سینه هام حساس شده فک کردم دیگه این ماه بار ...

انشاالله ک بارداری گلم دلم روشنه بارداربودی خبرشو بهم بدی حتما 😘😍😍😍

انشاالله ک بارداری گلم دلم روشنه بارداربودی خبرشو بهم بدی حتما 😘😍😍😍

قربون دلت عزیزم خوشحالم کردی چشم حتمااااا خبر میدم اگه بودم انشاالله شمام خبر بارداریتون رو همین ماه بدین بهمون

قربون دلت عزیزم خوشحالم کردی چشم حتمااااا خبر میدم اگه بودم انشاالله شمام خبر بارداریتون رو همین ماه ...

انشاالله دعام کن عزیزم

2706