2737
2739
عنوان

عینک چی بگیرم 😎

115 بازدید | 9 پست

بچه ها میخوام برم دکتر بعد عینک بگیرم صورتم کوچیکه ولی پره چونم نوک تیزه بنظرتون عینک دایره بم میاد؟یا از اون دایره هایی که بالاش کمی انحنا داره چه رنگ عینکایی از نظر شما باکلاس دیده میشن؟

اگر به دنبال عیب هستی از آینه استفاده کن نه ذره بین!          ❤در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.❤
صورتت گرده؟

نه ولی خب دراز هم نیس میشه گفت گرده فقط چونم تیزه اصلا کشیده نیس صورتم 

اگر به دنبال عیب هستی از آینه استفاده کن نه ذره بین!          ❤در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظرتون نقره ای شیک دیده میشه یا طلایی ۲۰ سالمه 

عکستو بده تا بهت بگم 

ن تو سایت یه اتفاقی افتاده عکس یه خانومو برداشتن فتوشاپ کردن از اونموقع میترسم 😢

برو با یه نفر چند تا بزن از همه مدل ببین کدوم بهت میاد🍓🤓

اره با نامزدم میخوام اونم میدونم دیگ هرکدوم بزنم میگه بت میتد 😐😂کاش زهرمار کرونا نبود با دوستام میرفتم 

2738

تو اینترنت سرچ بزنی فریم عینک مناسب با فرم صورت برات میاره. البته اونا هم کلیه، باید چند مدل تست بزنی ببینی کدوم مدل بهت میاد. اگه عینک دوست نداری فریم لس بگیر، فریم های فلزی برای شماره های بالا سنگین میشن، سبک ترین فریم ها هم کائوچویی ها هستن. رنگ عینک هم متناسب با رنگ صورت راهنماییش داخل نت هست. البته باز خودت دقت کن. بهتره یه نفر رو با خودت ببری و ازش راهنمایی بگیری که کدوم مدل بهت میاد

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) سه صلوات بفرستید. 
اره با نامزدم میخوام اونم میدونم دیگ هرکدوم بزنم میگه بت میتد 😐😂کاش زهرمار کرونا نبود با دوستام می ...

منم میخوام عوض کنم میترسم برم به خاطر کرونا🍓

خدا کنه واقعا هر سلام ۷۰،۶۰ تا ثواب داشته باشه خیلی روش حساب کردم....چون تنها توشه آخرتمه😃