2733
2739

داشتن رابطه جنسی لذت بخش و در زمان های مناسب دروازه ای به سوی باردار شدن است. توصیه می شود زوج هایی که سعی در بچه دار شدن دارند،یک روز در میان رابطه داشته باشند. فاصله نزديكي براي بارداري باید به گونه ای تنظیم شود که اسپرم ها فرصت زمانی کافی برای بالغ شدن را داشته باشند. درواقع 64 روز طول می کشد تا یک اسپرم از مرحله سلول زایای اولیه به اسپرم بالغ تبدیل شود بنابراین نزدیکی های مکرر و هر روز سبب می شود که اسپرم ها قبل از بلوغ، از دستگاه تناسلی آقایان خارج شوند. اسپرم های نابالغ توانایی لقاح ندارند و نمی توانند تخمک را بارور کنند. بنابراین اگر می پرسید که برای باردار شدن در طول هفته چند بار نزديكي كنيم؟ در پاسخ به شما می گوییم که نزدیکی دو تا سه بار در هفته به صورت یک روز در میان بهترین حالت برای باردار شدن است.

من برای خودم هم سوال بود....شماتجربیاتتون چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1713200&slug=شما-در-طول-سال-چقد-لباس-میخرید&postId=56840250

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2728
آره. من آخرین بار گرفتم خوابیدم دوسه ساعت و به لطف خدا گویا باردارم، عصر میرم جواب آزمایشمو بگیرم

انشالله که باشی بیا اینجا خبرشو بده برات ذوق کنیم 😍😍😍😍

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
2738
آره. من آخرین بار گرفتم خوابیدم دوسه ساعت و به لطف خدا گویا باردارم، عصر میرم جواب آزمایشمو بگیرم

ان شاءالله که بارداری عزیزم...من ماه پیش تا 5_6ساعت میخوابیدم...اونقدر موند که عفونت گرفتم آخرش😂...البته ماه پیش منظم نبودم اقدامم ...نزدیک اون روزایی که احتمال میدادم تخمکگذاریمه اقدام میکردیم هرروز....میگم نکنه شاید اشتباه میکنم....دوره هامم منظمه خدایا رحم کن😢

ان شاءالله که بارداری عزیزم...من ماه پیش تا 5_6ساعت میخوابیدم...اونقدر موند که عفونت گرفتم آخرش😂... ...

ممنون گلم ان شاالله

کیت تخمک گذاری بگیر.

البته من خودم استفاده نکردم اینجا شنیدم اسمشو

ممنون گلم ان شاالله کیت تخمک گذاری بگیر. البته من خودم استفاده نکردم اینجا شنیدم اسمشو

اتفاقا عکشو گذاشتم توتاپیک قبلیم الان15ام سیکمم ....از روز12 دارم استفاده میکنم همشون رنگ همن...نه کمرنگ میشن نه پررنگ

ان شاءالله که بارداری عزیزم...من ماه پیش تا 5_6ساعت میخوابیدم...اونقدر موند که عفونت گرفتم آخرش😂... ...

برنامه ی همدمو نصب کن تاریخ دقیق پری و تخمک گذاریو ... همرو میگه بهت من با همدم اقدام کردم ۲بار باردار شدم از گوگل پلی دانلود کن 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
2706