2737
2734
عنوان

دیگه آرزوی طلا داشتن رو باید به گور ببرم.

| مشاهده متن کامل بحث + 2184 بازدید | 131 پست
دلم به حال خودم میسوزه دلم به حال غریبی و مظلومی مامانم خووونه تو ۲۶ سالگی شدم یه ادم افسرده بدبخت ...

سلام عزیزم سرت سلامت منو چی میگی رفتم زایمان کنم تو روز روشن اول صبحی اومدن خونه ام طلاهامو از گاوصندوق خونه بردن اومدم خونه دیدم تلویزیون نیست گاوصندوق تیکه پاره است تمام لباسام وسط خونه است های های گریه کردم هیچوقت یادم نمیره الان ۹ ماه گذشته هنوز یادم نرفته 

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اون باعثش شد از اولم چشمش دنبال طلاهام بود گفت به جا پول بیا طلاهاتو بده ... کلا ادمی هست که میگه من ...

حالم از این آدما بهممیخوره،منم از این آشغالا زیاد دورم هست،از خواهر بگیر تا برادرو جاریو حتی برادرشوهر و بچه هاشون😫

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
حالم از این آدما بهممیخوره،منم از این آشغالا زیاد دورم هست،از خواهر بگیر تا برادرو جاریو حتی برادرشو ...

حرص طلا و قیمتش یه طرف. حرص این اشغال هم یه طرف خود نکبتش ۲۰۰ کیلو وزنشه دخترشم ۱۶ سالشه ۱۰۰ کیلو وزنشه اونوقت ۵ تا سرویس داره.

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
ولی چشم نداشت گوز مثقال طلای منو ببینه!

حسودن،آدم حسود میگه فقط من داشته باشم،جالبه خدا هم بهشون تند تند میده،همه چیزشون میزانه،هیچی کم ندارن،با بدجنسی به هدفاشون میرسن،منکه با همشون قطع رابطه ام،مرده شور ریختشونو ببره😫😡

2740
حرص طلا و قیمتش یه طرف. حرص این اشغال هم یه طرف خود نکبتش ۲۰۰ کیلو وزنشه دخترشم ۱۶ سالشه ۱۰۰ کیلو وز ...

دوسال پیش، جلو یکیشون گفتم شب عید میخام النگو بخرم،نمیدونستم طرف انقد حسوده،چنان گره افتاد تو زندگیم که حتی بدهی بالا آوردیم،اونوقت خودش فوری رفت یه تکپوش خرید اندازه لاستیک کامیون،امسالم یه گوشواره سنگین خرید انداخته گوشش پز میده.

ریدم دهنش.... مامانمم اون کشت واسه مامانم یه گردنبند کادو خریده بود مامانم رفت فروخت یخچال خرید مام ...

من میفهمم چه حالی داری،خدا رحم کرده اسلحه ندارم وگرنه خیلیا رو میکشتم،از خدا هم حرصم میگیره که همیشه بهشون رحم میکنه و کمکشون میکنه،تن و بدنشون هم صحیح و سالمه،امروز انقد کفر گفتم خودمو زدم که چرا خدا یک مثقال عقل بمن نداد،چرا منو انقد احمق آفرید،اونوقت بعضیارو انقد زرنگ و باهوش خلق کرده که توپ نمیتونه تکونشون بده،یعنی مثه من خررررر پیدا میشه؟ فکرنکنم😡

حسودن،آدم حسود میگه فقط من داشته باشم،جالبه خدا هم بهشون تند تند میده،همه چیزشون میزانه،هیچی کم ندار ...

منم قطع رابطه ام...اره بابامم اتفاقا امروز داشت طرفداریشو میکرد😒😑

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
منم قطع رابطه ام...اره بابامم اتفاقا امروز داشت طرفداریشو میکرد😒😑

هوفففف مادرت بخاطر اون از بین رفته،چیز کمی نیس،چقد دلم سوخت واسه مامانت جیگرم آتیش گرفت،😭😡 کی باشه من یه عده رو بزنم بکشم خدا میدونه😤

هوفففف مادرت بخاطر اون از بین رفته،چیز کمی نیس،چقد دلم سوخت واسه مامانت جیگرم آتیش گرفت،😭😡 کی باشه ...

واگذارش کردم به خدا...

فقط درد این قضیه هر لحظه داره منو میکشه...

به مامانم گفته بود ایشاله اب خنکی که از تو اون یخچال بخوری بشه زهر هلاهل... خرا نگذره ازش ایشاله

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
واگذارش کردم به خدا... فقط درد این قضیه هر لحظه داره منو میکشه... به مامانم گفته بود ایشاله اب خنک ...

وا این دیگه کیه😨😨😨 به مادر اینجوری گفته؟بخدا اینا مشکل روانی دارن،یا انقد قلبشون سیاهه که تا این حد بیرحم هستن،اعصابم خورد شد😤😤😤😤😤

وا این دیگه کیه😨😨😨 به مادر اینجوری گفته؟بخدا اینا مشکل روانی دارن،یا انقد قلبشون سیاهه که تا این ...

اونوقت مامانم که مرد اومده بود پول خرج میکرد به خاطر عذاب وجدان!😑

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
2706