2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

یعنی دکترنرفتی سرخودشدی؟؟منم فرداقراره بی بی چک بزنم امرو چهارده روزازامپولم گذشته میخام فردابزنم ببینم هستم یانه بادل پاکت ونی نی کوچولوت برام دعاکن ،اره واقعا مثبته فقط روزپریودیتم برویه ازمایش بده اگه دوبرابرشده بود هزاردرصد حامله ای الانم که صددرصدحامله ای 

خیلی خیلی مبارک چشات روشن مامان شدی ایشالا به سلامتی بغلت بگیری 

برا منم دعا کن داغونم 😭😭😭

دوساله تو اقدامم دوبار ای یو ای کردم این ماه هم ای یو ای بودم که درد پریودی دارم و لک بینی فردا موعد پریودمه😭😭😭😭😭بازم جواب نگرفتم 😭😭😭

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
یعنی دکترنرفتی سرخودشدی؟؟منم فرداقراره بی بی چک بزنم امرو چهارده روزازامپولم گذشته میخام فردابزنم بب ...

هيچ كاري نكردم

قبل كرونا هر ماه دكتر و قرص و آمپول ولي نتيجه نميداد،عمل هم كردم حتي

امسال نه قرصي خوردم نه آمپولي،ديگه كلا نا اميد بودم

يه دوستي پيدا كردم تو ني ني سايت خيلي دلش پاكه،هرشب برام دعا ميخوند!بهم گفته بود مطمئنه اين ماه باردارم

و شدم 😀😀😃

خیلی خیلی مبارک چشات روشن مامان شدی ایشالا به سلامتی بغلت بگیری  برا منم دعا کن داغونم 😭😭😭 ...

عزيزم منم قبل عيد كلي قرص و دارو خوردم هيچي به هيچي

عملم كردم حتي نتيجه نداد

ايشالا دامنت سبز ميشه،يهو يه روز در اوج نا اميدي ميفهمي مامان شدي

2706