2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی مرد؟ 😐

نه  تو کُماست😃😂😂😂 هررهرررهرررهررر

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
کلا سعی کنین حیونی که به خونه میارین مخصوصا حیوانات پشمالو مریضی چیزی نداشته باشن بد ترینش قارچ حلقو ...

جدی ؟   ممنونم  نمیدونستم  جایی میشناسین تو تهران که بتونم خوکچه بگیرم؟

2731
من خیلی دلم می خواد لوپ هلندی بخرم  هیشکی موافق نیس خودم هم آدم وابسته ای ام بمیره دق می کنم

من داشتم به شدت بد بو کثیف و  شکمووووو بود😷

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

من یه گربه سفیددارم به اصرار همسرم واسه پسرم گرفته فوق العادهه موهاش میریزه البته الان کوتاه کردیم همیشه به لباسامون مو چسبیده منم حساس وتمیز به نظرم دردسره حیوون میخوای چکار،منم اگه مجبور نبودم دکش میکردم ولی اصلا سرصدا نداره طفلی از صبح تا شب خوابه ،خیلیم خوشمله فقط پسرم خیلی دوسش داره اذیتشم میکنه طفلی رو

2738
عزیزم بستگی داره چه حیوونی بخوای اگه سگ بخوای که خیلی راحت میتونی از پناهگاه سگ ها یکیو به سرپرستی ب ...

دوست عزیز میشه من رو راهنمایی کنی؟ منو همسرم عاشق گربه ایم تنها دغدغه ای که تا الان باعث شده به سرپرستی نگیریم دو تا چیز بوده یکی اینکه هزینه غذا و پزشک واین چیزا رونمیدونیم دوم اینکه اگه سفر بریم چیکارش کنیم چون اطرافیانمون از پس نگهداریش بر نمیان و میترسن از حیوون 🙁 شنیدم هزینه پانسیون هم زیاده

کم میخونه  چون جوجه بود آوردمش خیلی رامه میشینه روی شونه نوکم نمیزنه

عکسشو میزاری ببینمش؟

پرنده خیلی کمتر از سگ و گربه کثیف کاری داره
مرغ مینا خیلی باهوشه ولی نمی تونی نازش کنی
اگه دنبال ناز کردن و ارتباط بیشتر هستی عروس هلندی و طوی سان های کوچیک خوبن
البته اینکه چقدر می خوای هزینه کنی هم خیلی مهم هست
مرغ مینا و عروس هلند یو مرغ عشق از پرنده های خوب و قیمت مناسب هستن
طووطی راهب هم کوچیک جسته هست و استعدادش خیلی خوبه
طوطی کایک هم هست خیل بازیگوشه

من یه گربه سفیددارم به اصرار همسرم واسه پسرم گرفته فوق العادهه موهاش میریزه البته الان کوتاه کردیم ه ...

خوشبحالت   به جای من پیشی خوشگلتونو بغل کن یه فشار خفیف هم بده از طرفم  

2706