2737
2739
عنوان

بنظرتون سرمایه گذاری تو بورس خوبه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 56 پست
بله چون مال دولته سود داره حتما میتونی هروقت بخوای برداشت کنی دیدی سود کرد بعد یه ماه برداشت کن تا ض ...

کاش قبلی رو هم ثبت نام میکردم 

اه همش فکر میکردم ضرره

الان اگ ۵تومنیو ثبت نام کنم تو ی ماه چقدر میشه؟؟

به نظرم بورس خیلی خوبه فقط باید بدونی چی بخری خیلیارو دیدم که نشستن تو خونه فقط کارشون همین بورسه حا ...

دقیقا باید بلد باشی . اینایی ک میان نظر چرت میدن حتی نمی تونن ی تعریف ساده از بورس کنند . 

اگر بلد باشی حسابی پیشرفت میکنی

کاربر قدیمی هستم.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما نمیتونی درست تحلیل کنی خب بادلار همه پیز میره بالا چه طور همه چیز ۱۰۰ برابر شده بورس باید همونج ...

اره شما راست میگی من نمیتونم بورس ایران رو تحلیل کنم چون هرکی راهش افتاده به دفاتر پیشخوان وارد بورس شده 

من تو بورس ایران فعالیت نمیکنم شما بیا من nyse را برات تحلیل کنم

2731
دقیقا باید بلد باشی . اینایی ک میان نظر چرت میدن حتی نمی تونن ی تعریف ساده از بورس کنند .  اگر ...

آره بخدا خیلی هم سخت نیست خیلیا فقط با خریدن عرضه اولیه پیشرفت کردن اینم که خریدنش سادس

2738
خب میشه بمنم اموزش بدی

بورس خیلی  گسترده هست . اینجوری نمیشه . باید از طریق همون داییت ک میگی وارد هست حضوری چندباری ببینش تا برات توضیح بده . و اول از خرید عرضه های اولیه شروع کن . و بعد ک راه افتادی فهمیدی چی ب چیه . چندتا کلیپ آموزشی ببین . دیگه دستت میاد

کاربر قدیمی هستم.   
اره شما راست میگی من نمیتونم بورس ایران رو تحلیل کنم چون هرکی راهش افتاده به دفاتر پیشخوان وارد بورس ...

مرسی همین ایرانو متوجه نمیشی بقیه هم مث همینه سرتو کردی زیر برف

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2706