2733
2739
عنوان

زیر نویس اخبار ببین ای خدا هممون داریم کرونا میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1999 بازدید | 116 پست
عزیزم بگن اوضاع تهران خرابه همه وحشت میکنن به همین خاطرهست فک میکنن بگن اوضاع تهران خرابه مردم از ...

تماسای ما هم زیاد شده زیااااد 😐این وسط مزاحم تلفنیم داریم دیروز یکی زنگ زد داد میزد بیا کرونا رو بگیر بقیه هر هر میخندیدن😂

به رعایت اینانیس بیشترادمایی رومیشناسم که توخونه موندن ورعایت کردن گرفتن ومتاسفانه مادرشون مردالکیه ...

گلم تو خونه هم ک هستی هر مواد غذایی ک خرید میشه باید درست ضد عفونی شه

هرچی از بیرون وارد خونه بشه باید ضدعفونی شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شت     من که بگیرم درجا مردم

دورازجون خاهری💖

البتع موج دوم میگن جونای زیر ۳۰میگیرن

کی از اشناهای دورمون تو غسالخونه شیرازه میگه فوق العاده  اوضاع خراه ولی چیزی  نمیگن زجه میییزد بندع خدا

میگه بچه های زیر۱۰خیلی هستن

بعضیا واقعا از لحظ شعور تعطیلن بخدا....دیروز رفتم مرکز تصویر برداری هر طبقه مختص یه کاریه سونو و ام ار ای و رادیولوژی و اینا....شوهرمو نذاشتم از ماشین پیاده بشه بادعینک و ماسک رفتم خیلیییی شلوغ بود مخصوصا اسکن ریه که واسه کرونا اومدن اونوقت اکثریت بدون ماسک میومدن😥😥😥خوبیش این بود که جلو در ماسک و دستکش میدادن...وقتی بعضیا اینطورین بهتر از این نمیشه

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
2731
کرونا نگیریم از گرونی میمیریم  اینا دارن با کرونا سر مردم گرم میکنن هیچ اقدامی هم نمیکنن

دقیقا گل گفتی

اینقده مردم ساده و بدبختن

فکر میکنن بیان بیرون کرونا فورا قورتشون داده

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
حالا تا ۸۰ میلیون خیلی مونده😭😭😭تا هممون نگیریم‌بیخیال نمیشه

خوب این آماری هست که اونا اعلام کردند... یعنی ۲۰ درصد ماجرا که علایم داشتند... ۸۰ درصد دیگه هم بودند که علامت نداشتند.... حالا میگی ۸۰ درصد نه... ۶۰ درصد دیگه... من خودم تو عید مریض شدم و هیچ دکتری هم نرفتم حتی خودمم نمیدونم کرونا بود یا نه... الان خواهرم مریضه... ازش تست نگرفتند ببینند کرونا هست یا نه....ولی علایم داشتیم... امثال ماها زیاد هست... امار اینا را که ندارند...اینا ۱۸ میلیون مراجعه داشتند... حدود ۴۵ میلیون ادم تا حالا مبتلا شدند... حالا اگه شانس بیاریم و کسایی که مبتلا شدند دوباره نگیرند خوبه

گلم تو خونه هم ک هستی هر مواد غذایی ک خرید میشه باید درست ضد عفونی شه هرچی از بیرون وارد خونه بشه ب ...

بخدادیگه نزدیکه باضدعفونی حموم کنیم

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤
2738
بعضیا واقعا از لحظ شعور تعطیلن بخدا....دیروز رفتم مرکز تصویر برداری هر طبقه مختص یه کاریه سونو و ام ...

پول نمیگرفتن واسه ماسکها؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
خوزستانو چی میگید😪

تروخدا نگوووووووووووووو من نامزدم تو یکی از شهرای خوزستان طرح داره استرس دارم میمیرم هی الکی میگه نگران نباش کم شده    

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
همه باید بگیرن بعد اونایی ک بیماری خاص دارن چی  براشون مهمن اونا؟

من بیماری خاص هستم . بگیرم خدا باید به فریادم برسه چون نقص ایمنی دارم . کورتون سنگین مصرف میکنم . بیمارستان حاضر نشد از من تست دولتی بگیره مجبور شدم رفتم آزمایشگاه خصوصی ۵۶۰ تومن پول دادم اینها از جون مردم هم دارن پول در میارن تست ها رو میدن آزمایشگاه های خصوصی بیمارستان میگه تست ندارم 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706