2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اره تو دانشگاه دخترم استادش خانم بود به یه اقایی گیررداده بود پسره هم ۴۰ساله اش بود دوست وختر داشت اونقدر گیر بودبه خاطر این که نمره اش بگیره باهاش دوست میشه بعد از امتحانها کلا بلاک کرده بود

2738
چجوری دختر خاله تون شاگردش بود؟ اختلاف سنیشون چقدر بود؟

اختلافشون زیاد نبود در حد ۵ ،۶ سال فک کنم  🤔خالم ارشد میخوند اون موقع الانم یه بچه دارن 😁

خدایا فقط تو رو دارم ،مرسی که هوامو داری ،من تا ابد عاشقتم

فک کنم عاشق استادت شدی

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت

لایک پلیز

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…
2706