2733
2734
عنوان

از خودم بدم میاد

194 بازدید | 9 پست

حامله ام کلی گریه کردم تا از خواب بیدار شدم 

من حرفام برای خانوادم بی ارزشه اما اگ مامانم از همسایش حرف بشنوه فک میکنه درسته ،یه دروغی درباره وسیله خرابم ب بابام گفته بودم ک تعمیرکار کامل درستش کرده بابام رفته تصویه حساب کرده باهاش 

من کلی عصبانی شدم با بابام و مامانم بد حرف زدم 

مامانم گف ازین ب بعد ما هیچ دخالتی نمیکنیم 

ناراحتم ازشون و از خودم گ باهاشون بد حرف زدم😭😭😭

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

حامله ای حس و حالت کامل طبیعیه

شوهر نی نی سایتی کیست؟به مردی گفته می شود که تا قبل از ازدواج مادرش رو بندرت می بیند و ارزشی برای حرفها و راهنمایهایش قائل نیست اما به یکباره بعد از ازدواج دوست دارد مادرش را هر روز ببیند و حرف،حرف او باشد‌ ،خواهرش را که تا قبل ازدواج اغلب اوقات با او در ستیز بود حالا دیگر او را مانند قدیسه ی می پرستد .گفته شده این موجود علاقه عجیبی به پسردار شدن دارد بطوری که محمدرضا پهلوی،علی دایی..آنقدر مانند او دنبال جانشین نیستند.تا کشفیات بعد بدرود .شما هم چیزی بولدی از شوهرای نی نی سایت توجهتون رو جلب کرد بگید تا اضاف کنم😂دوستان ازم خواستن که شورت قرمززز رو هم اضافه کنم😂
2740
بخاطر حاملگیته عزیز  دوست منم موقع بارداری اینطوری شده بود نگران نباش رفع میشه

بقیه ک نمیگن حامله اس مامانم با حرفاش بدتر آتیشم زد از مجردیم تا الان هروقت من اینو واسطه بین خوومو بابام کردم بدتر شد

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
مامان منم رو حرفام حساب نمیکنه 😒 اصلا حساب نمیکنه ها  بابامم که بدتره

مامانم اون روز تلفنی میگه وسیله ات خراب نیس همسایه گفته خراب نیس ااااانقد ناراحت شدم وسیله واقعا خراب بودا من میگفتم تعمیرکار گفته خرابع مامانم گف تعمیرکار بیخود کرده

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍