2737
2739
عنوان

تعیین جنسیت در سونو ان تی هفته ۱۲

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 102 پست
میشه مال منم بگی گلم تاریخ تولدم مهر ۱۳۷۶ تاریخ پریودم ۷ یا ده خرداد.

دختره گلم البته قسمت ۲۲ سالگی یکم کمرنگ افتاده لطفا هر چی شد بیا بگو 

تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز
چه عددی رو برات زده متوسط؟ امکانش هس جواب ازمایشت برام بذاری؟ جواب این ازمایش کی.میاد؟

عزیزم تاپیک سومم هست کامل برو نگاه کن 

امروز عصر

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسره گلم

ان تی گفت دختره حالا چیکار کنم کلی چیزای گوگولی گرفتم برا دخترم😭😭😭

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2740
۸فروردین اخرین پریودیم.۳۰دی۷۴تولد

با همیم😁تاریخ زایمانت رو کی زدن؟

توی ان تی گفت ۱۷دی.پریودی میشه ۱۴

برا منم دکتر گفت ۱۵دی ان تی هم ۱۰دی

به من با قطعیت صددرصدی گف ک پسره

ولی من باز باور نکردم

چون ممکنه اشتباه کرده باسه

با اینکه بهترین سونوگرافیست شهرمونه

انومالی گف پسره

دیگه مطمئن شدم

ان شاءالله ک همه نی نی ها سالم به دنیا بیان 

2706