2733
2739
عنوان

تعیین جنسیت در سونو ان تی هفته ۱۲

| مشاهده متن کامل بحث + 804 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ریسک متوسط زده بود برا من دیروز دوباره آزمایش دادم قیمتا هم که نجومی ماشالله

برا منم یک به 1390 بود ، با اینکه 28 سالمه و نسبت فامیلی نداریم، دکتر میگ باید هفته 16 هم مرحله دوم غربالگری بدی، خیلی منو ترسونده الکی،با اینکه ان تی کاملا نرمال بود، خدا کنه کلک پول گرفتن تو کارشون نباشه، چن دادی شما؟ همون مرحله اول تکرار کردی؟ چن هفته ای؟

حالا که مُد شده ...!!کاربر سال 92 هستم..   
2728
برا منم یک به 1390 بود ، با اینکه 28 سالمه و نسبت فامیلی نداریم، دکتر میگ باید هفته 16 هم مرحله دوم ...

منم الان ۱۶هفتم 

همش تله پوله دیروز واسه یه آزمایش خون ۴۵۰تومن گرفتن دفترچه هم که کشکه آزاد حساب کردن

فقط استرسه که میدن به آدم بخاطر منافع خودشون اصلا نترس فقط باید یه ۴۵۰خرج کنی

اونم فدای سره بچم 

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
دختر

اره خودمم نگاه کرده بودم دختر بود

حالا هرچی باشه صحیح سالم باشه برای مادر چه فرقی داره

خداجونم مواظب بچه م باش ...بند بند دلم به بند بند وجودش بستست..خداجونم هدیه قشنگت و سالم و سلامت به دستم برسون...قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم...
2740
منم الان ۱۶هفتم  همش تله پوله دیروز واسه یه آزمایش خون ۴۵۰تومن گرفتن دفترچه هم که کشکه آزاد حس ...

وای چقدر گرون...

پس واس منم ماجرا همینه...

دلم میخاس دومی رو برم ی آزمایشگاه دیگه.. احساس میکنم دارن درصدی با هم کار میکنن،میگن باید هر دو یجا باشه..

من.مطمئنم بچم سالمه اما خیلی الکی منو ترسونده.. دوستم با 29سال و رابطه فامیلی رفته یجای دیگ گفته ریسک پایین، اعصابم خرد،خدا ازشون نگذره الکی ب ما استرس میدن

پسره گلم 

عه   باشه گلم ممنون

خداجونم مواظب بچه م باش ...بند بند دلم به بند بند وجودش بستست..خداجونم هدیه قشنگت و سالم و سلامت به دستم برسون...قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم...
پسره گلم  

برا منم میزنی عزیزم؟

خرداد ۷۶

۸فروردین اولین روز آخرین پریودیم

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
وای چقدر گرون... پس واس منم ماجرا همینه... دلم میخاس دومی رو برم ی آزمایشگاه دیگه.. احساس میکنم دا ...

دقیقا به منم گفتن جای دیگه نری ها برو همونوآزمایشگاه شوهرمم گفت من نمیبرم اونجا راضی نیستم گفتن ن آخه باید بره همونجا چون اولی اونجا بوده 

آره گلم داستان همینه بیچاره شوهرامون تا عصر کار میکنن ۴۵۰نمیشه بعد اینا تو ده دیقه ۴۵۰میزنن به جیب،کیه که رسیدگی کنه هر کس یه قیمتی میده

دقیقا به منم گفتن جای دیگه نری ها برو همونوآزمایشگاه شوهرمم گفت من نمیبرم اونجا راضی نیستم گفتن ن آخ ...

چه عددی رو برات زده متوسط؟

امکانش هس جواب ازمایشت برام بذاری؟

جواب این ازمایش کی.میاد؟

البته خوندن جدول چینی خیلی مهمه و بیشتر جدولای اینترنتی اشتباهه من خودم تست کردم که میگم این جدول من ...

برای دوستمم میگیری عزیزم؟ چ اطلاعاتی رو باید بدم

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️
2706