2737
2739
تا جایی کسی نباشی نمیشه قضاوت کرد که کاه

ای بابا ول کن اینایی ک ت گفتی مشکل نیس حالا مثلا من اگ از مشکلاتم بگم میری ب درگاه خدا توبه میکنی میگی غلط کردم خدا من سوگلی کی بودم خبرنداشتم😑😑

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
اب الفضل بزور سوارموتورت کرده کسی؟

پس به نظرت چرا افسردگی گرفتم.؟یارو داش سوارم میکرد میبرد. یه جیغ کشیدم هول شد. در رفتم با بدبختی. 

ماکانیم اونم اصیلللللل. . 😂💔دوستون دارم نی نی سایتاااا هیچجا مث نی نی سایت نی. حتی مامی گپ💔😂😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین برای حس هاییی مث حس ششم و تله پاتی باید یه رابطه ای عمیق تر از چیزی ک تو سایت بین کاربرا هس برق ...

نمیدونم خیلی دلم میخواد ی ادمی باشه ک بفهمه واقعا نیازدارم

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
2728
پس به نظرت چرا افسردگی گرفتم.؟یارو داش سوارم میکرد میبرد. یه جیغ کشیدم هول شد. در رفتم با بدبختی.&nb ...

خدا لعنتشون کنن چ ادمایی کثیفی چرا جیغ کشیدی من جای ت بودم تاسرحدمررررگ گاز میگرفتم طرفو😑😑

میگم که همشم نگفتم برات

حالا انشاالله ک مشکلاتت برطرف بشه ولی ی جاشنیدم میگفتن هرجا افسرده شدی بدون ت وجودت خداروفراموش کردی

خودت قدرتمند ترین دریافت کننده اطلاعات زندگیت هستی هییشکی بیشتراز خودت نمیتونه بفهمه 

اگه هم سوالت عشیه باید بگم کلن بیخیال این روش شو ، چون برای جواب این سوال شخص باید هم با تو پیوندانرژی داشه باشه هم با اون شخص تا بتون اطلاعات و بخونه

خودت قدرتمند ترین دریافت کننده اطلاعات زندگیت هستی هییشکی بیشتراز خودت نمیتونه بفهمه  اگه هم س ...

اره اینو ک میدونم خدایی برای دلخوشی بعضیا ی حرفی میزنن من اصلا بهش اعتقاد ندارم

2738
خدا لعنتشون کنن چ ادمایی کثیفی چرا جیغ کشیدی من جای ت بودم تاسرحدمررررگ گاز میگرفتم طرفو😑😑

اخه من خیلی خجالتیم. کسی هم تا حالا مزاحمم نشده بود که بفهمم چیکار کنمو اینا

ماکانیم اونم اصیلللللل. . 😂💔دوستون دارم نی نی سایتاااا هیچجا مث نی نی سایت نی. حتی مامی گپ💔😂😂😂😂😂

بخصوص با اون شخص

اگه هم درمورد ایندس باید بگم حتی اگه کسی اینده بین خوبی باشه بازم چیزی ک میگه فقط برای همون لحظه صادقه چون ممکنه رفتار گفتار یا تفکرت به گونه ای تغییر کنه که اینده رو تغییر بده ، واسه همین فالها اشتباه میشن

و اگر هم درست میشن به دلیل جذب و ثابت بودن رفتارت و اعمالت قبل و بعد فال هس، و اگه فالی ک میگیری هم مرتبط با ادمای دیگه باشه ممکنه اونها هم تغییر کنن پس فال ثابت نیس و قطعی نیس

اخه من خیلی خجالتیم. کسی هم تا حالا مزاحمم نشده بود که بفهمم چیکار کنمو اینا

الهی عزیزم زیاد بهش فک نکن بهت حق میدم ادم دست پاچه میشه کاش طرفو یادت میموند یا ازش شکایت میکردی یا برادری عمویی بابایی کسی رو میبردی دهنشو اسفالت میکرد

بخصوص با اون شخص اگه هم درمورد ایندس باید بگم حتی اگه کسی اینده بین خوبی باشه بازم چیزی ک میگه فقط ...

جالب بود نمیدونستم❣