2737
2739
عنوان

علاقه نداشتن به شوهر

3362 بازدید | 56 پست

بچه ها همسر من به خواسته هام خیلی توجه میکنه، یعنی مثلا میگم ماسک صورتم تموم شده بخر، بعد خودم یادم میره ولی اون یادش نمیره و یه روز برمیگرده با ماسک صورت

اسباب کشی کردیم، نرفت سرکار تا کل کارهای خونه رو انجام نداد

هرچی بگم، هرجا بخوام، ما رو میبره و انجام میده

تو رابطه که هیچی برام کم نمیزاره

و.... 

خیلی به فکر خانواده منه، حتی از خانواده خودش بیشتر

هرچی بخوایم با بچه هام دیر یا زود فراهم میکنه برامون

ولی چه کنم که از روز اول برام عادی بوده و خیلی سردم بهش... ؟؟؟؟ 

راهکار بهم بدید لطفا دوستان؟؟؟؟؟ 

خدایا از این شوهرا

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوشی زده زیر دلت  دیگه مَردم نباید اونقدر خوبی کنه پس ک زنش دلزد میشه

کاربر آقام🙋🏻‍♂️🤷‍♂️🙋🏻‍♂️🤷‍♂️هرکه خود داندو خدای دلش  ک چه دردیست در کجای دلش          با کیفت ترین چیز تو زندگیم درد بود چون هرچی کشیدیم پاره نشد🤦‍♂️
2738

چه طوری آشنا شدین و ازدواج کردین؟

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

درست ک انگار منو شوهرمو تعریف کردی..من خیلی سرد نیستم چون کلا اخلاقم گرمه ومیجوشم باهمه ولی متاسفانه فقط ظاهرسازی میکنم

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

هیچی عزیزم خوشی زده زیر دلت اگر یه دو روز بهت پول نمیداد باید خودتو کنف میکردی برا ۵۰ هزارتومن دیگه بهش علاقمند میشدی. واقعا چرا شوهر ب این خوبی دوسش نداری؟ شوهر من دیشب داشتم از کمردرد میمردم کمرم ماساژ نداد گرفت خوابید حالا اون ی طوریش بشع من دور سرش پر میخورم فقط...انقدر ناراحتم ازش حالا بیاد خونه ظهر براش دارم

بامدادخمار      وزن ۸۱.۷۰۰        قد ۱۷۰
2706