2737
2739

مامانم اخلاقش فوق العاده بده وقتی میرم همیشه دعوامون میشه دیشب داشتم فک میکردم نکنه وقتی میرم خونش و اون بابابام بدرفتاری میکنه وبه بابام بی احترامی میکنه یا وقتی بامن بد حرف میزنه من بایدکوروکرشم تادعوانشه فک میکردم شاید مشکل ازمنه که نمیتونم واکنش نشون ندم ولی به خدانمیتونم ساکت بمونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کروکر چیه

کور و کر  نابینا وناشنوا😁

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
اخ دقیقا مشکل منو داری همه اطرافیام خل و چلن منم بالاخره از سنگ که نیستم واکنش نشون می دم جنگ جهانی ...

به خداآخرشم مقصرمیشی برگشته بعدیکماه که من دیگ خونش نمیرم می گفته فلانی اصلااعصاب نداشته برامون بمونه فقط بخاطراینکه قهرکردم اومدم انتظار داشت فحش بده ووایسم

کروکر چیه

نابینا و ناشنوا منظورشه گلم

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
2738
کسی که نه چشم دارد که ببیندونه گوش دارد که بشنود

😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣خدانکشت

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

عزیزم یه قانونی هست میگه با هرکی اذیتت میکنه قطع رابطه کن، اگه دلت نمیاد یا حس میکنی بعدا ممکنه پشیمون شی تا حد ممکن ارتباطت رو کم کن. کم برو خونش و وقتی هم میری کوتاه بمون. دیدی داره میره تو حاشیه جای درگیر شدن زود تشکر کن بابت مهمان نوازی و برگرد خونه ات. 

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
عزیزم یه قانونی هست میگه با هرکی اذیتت میکنه قطع رابطه کن، اگه دلت نمیاد یا حس میکنی بعدا ممکنه پشیم ...

ببین دقیقاهمینکاروکردم بعدازیکسال رفتم خونش دقیقاروزدوم بدرفتاری هاش شروع شدواقعانمیتونسنم باور کنم مادری که یکسال منو ندیده بعدازدوروز ازم بدش بیاددعواکردم

2706