2733
2739
عنوان

ببینید مادرشوهر چه حرفای زشتی میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2311 بازدید | 134 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه میشد اینجوری باشیم که دنیا گلستان میشد 

باید باشیم‌تا بتونیم خوشحال باشیم  چون همون طوری که یه سری ادم دوستمون داره بعضی ها هم هستن از ما بدشون میاد

خوشحالی رو اول خودمون باید به خودمون بدیم

2738
شما باشین چه جوابی بهش میدید

دیگه شب نمی رم خونشون بخوابم تا همچین حرف هایی بارم کنه!!!  مشکل از شکل پای شما نیست اون از جای دیگه داره می سوزه به شما بند می کنه!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت

شاید بدش میاد از پاهاتون. مادرشوهرتون رو دیگه نمیشه تغییر داد. اما شما رویه تون رو با این زن باید تغییر بدید. الان شناختیدش که چطور آدمیه. از این به بعد دیگه نرید خونه ش و سر سنگین باشید باهاش.

عاشق و رند و نظربازم و می گویم فاش
همش بهونه های الکی میگه مامان بابام تنهان پیش شون بمون. 

بگو تو پسرشی وظیفه تو هستش بمونی نه من

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

همه اینا به کنار فقط اون قسمتی که شوهرت یه ماه خودش تنها خونه میمونه

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹