2733
2734
عنوان

خاطره ی زایمانم

508 بازدید | 43 پست

از اول بارداری دلم میخواست ک زایمان طبیعی داشته باشم

از ماه ۸ پیاده روی های روزانه ام رو شروع کردم و کمترین میزان راه رفتنم ۱ ساعت بود فقط بخاطر کرونا ورزش های بارداری رو کم انجام نیدادم یعنی کلاس ها کنسل شد و من فقط با سی دی ورزش میکردم

تا هفته ۳۹ و صبر کردم اما هیچ دردی و علامتی نداشتم فقط داخل مثانه ام احساس درد داشتم همین...

هفته ۳۹ برای کنترل رفتم بیمارستان و ضربان قلب بچه رو گرفتن و گفتم بهتر ک بستری بشی

ساعت ۲ رفتم برای بستری و از ساعت ۴ شروع کردن ب زدن امپول فشار

دردام شروع شد و هی میگرفت و ول میکرد و درد اذیت کننده ای بود 

سرم رو قطع کردن و بدنم خود ب خود شروع کرد ب درد گرفتن و دردای طبیعی خودم شروع شد و کاملا منظم بود 

دکترا گفتن ک دردای خیلی خوبی داری و اگه اینجوری پیش بره ۵ ساعت دیگه بچه بدنیا میاد

دردام خیلی زیاد شد و کاملا طاقت فرسا جوری ک تحمل کردنش برام عذاب بود و از طرفی انقدر معاینه شدم ک دیگه جون نداشتم از صبح هم هیچی نخورده بودم حتی ی لیوان اب

ساعت ۱۲ شد و من حدود ۸ ساعت درد رو تحمل کرده بودم دکتر اومد و دهانه رحمم کلا ۲ سانت باز شده بود دکتر گفت ک برم برای سزارین و دستیاراش گیر داده بودن ک من ۱۲ ساعت درد رو بکشم ولی چون بچه در خطر بود دکتر فرستاد منو برا سزارین و من سزارین شدم

خیلی سختی کشیدم ولی خب مهم اخرش بود ک خدا فندق کوچولوم رو سالم گذاشت بغلم👶🏻

ببخشید ک طولانی شد🙂🙃

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
ای جانم😍 خداروشکر خدا حفظش کنه🤗

قربونت ولی خب دهن من صاف شد😂😂😂😂

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خاطره زایمانم تلخ ترین خاطره بود وقتی  ده سانت باز بودم نمیتونستم زایمان کنم ۱۵ساعت درد کشیدم اخرشم میخواستن سزارین کنن دکترم گفت ده سانت بازی عمرا بزارم سزارین من التماس توروخدا فقط خلاصم کن فقط دردام تموم بشه به در دیوارچنگ میزدم اخرشم باکلی برش بزور زایمانم دادن.

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
آره خیلی اذیت شدی هم درد طبیعی کشیدی و هم سزارین😋 بیخود که نمیگن بهشت زیر پای مادرانه😍

داشتم پر پر میشدم بقران ی لیوان اب شده بود حسرت برام

ولی خب شاید قسمت این بود

خاطره زایمانم تلخ ترین خاطره بود وقتی  ده سانت باز بودم نمیتونستم زایمان کنم ۱۵ساعت درد کشیدم ا ...

خب چرا؟

اخه ۱۰ سانت ک عالیه برا زایمان

2738

من اگر دوقدم راه برم فرداش تمام لگنم مخصوصا....درد میگیره با گریه راه میرم.نمیدونم چرا.دکترمم میگه استراحت کن نی نی هم بریچه.کسی اینطوری بوده

من همونم فقط مامان شدم رمز کاربری قبلیمو یادم نمیاد یه ذره هم ملو شدم😁
خب چرا؟ اخه ۱۰ سانت ک عالیه برا زایمان

بچه نیومد پایین فول بودم ولی نمیتونستم زایمان کنم  بچه سرش صاف نبود اصلا ازاول دکتر قبلیم بهم گفته بود تولگنت تنگه نباید طببعی زایمان کنی ولی مادرشوهر اینور اونور گفتن نه طبیعی دیونه ای شکمتو پاره کنن خلاصه رفتیم طبیعی ولی تا عمر دارم واسه زایمانای بعدی نمیرم واسه طبیعی فقط فقط سزارین.

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏

آخی  چقدر سخته که این همه پیاده روی و ورزش کنی آخرش هم سزارین بشی!!!!!  ولی خوب خدا رو شکر که بچه ات سالمه!!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
فکرشم واسم سخته واقعا وحشتناکه زایمان طبیعی این همه درد بکشی اخرش ببرن سزارین واسه همینه بهشت زیر پ ...

خیلی درد بدی داشت بعد منم چون گودی کمر دارم از قبل کمر درد داشتم و درد طبیعی هم بهش اضافه شد و واقعا دیوونه کننده بود جوری درد کشیدم ک از این جاهای پا گذاشته بودن روی تخت و منم زدم و یکی از اون پایه هارو شکوندم

اهنی بود😂🤦‍♀️

2706