2733
2739
عنوان

جنس این مانتوعه چیه؟!

586 بازدید | 39 پست

سلام این مانتو رو میخوام بخرم 

جنسش زده 

کرپ حریر + کتان ریزش دار چاپی 

کتان ریزش دار چاپی ینی چی؟! 

ینی چاپش کنده میشه؟! اخه مانتوعه نزدیک ۶۰۰ پولشه 

اینم عکسش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهن آلات کاری شدع🥴

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2731

فکر نکنم چاپش پاک بشه نوع پارچه رو میگه. ولی فکر کنم مناسب فصل پاییز باشه. مدلش قشنگن من تو پیجش دیدم

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

قسمت سبزش شبیه مخمله پارچش نشنیدم تاحالا این اسم ازپارچرو 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
فکر نکنم چاپش پاک بشه نوع پارچه رو میگه. ولی فکر کنم مناسب فصل پاییز باشه. مدلش قشنگن من تو پیجش دید ...

حالا دیگه میخرم 

فوقش برای پاییز استفاده میکنم☹️

حالا دیگه میخرم  فوقش برای پاییز استفاده میکنم☹️

کلا کارهای این مزون خیلی قشنگن فکر کنم هم حرفه ای باشن. مبارکت باشه. هم پاییز هم زمستان هم اوایل بهار میتونی بپوشی مبارکت باشه⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2706