2737
2739

یچه ها دارم یه رمان ترسناک مینویسم. ترجیح میدم اتفاقاتش ترسناک باشه. تعریف میکنید خاطره هاتونو.؟ 

میخوام تو رمانم بنویسم. اون ایلماه جانم تگ کنین😂😂😍❤️

ماکانیم اونم اصیلللللل. . 😂💔دوستون دارم نی نی سایتاااا هیچجا مث نی نی سایت نی. حتی مامی گپ💔😂😂😂😂😂

ما تو یه روستا یه خونه ی پدری داریم

خیلی عجیبه

تا حالا یه قتل و یه خودکشی ویه حادثه ی از مرگ برگشتن که منجر به معلولیت طرف شده 

داخلش اتفاق افتاده

اونایی که یکم احساساتشون قویه

میان داخل خونه احساس سنگینی میکنن

و نمیتونن تو خونه بمونن

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترسناک ترین لحظه برا من اینه بعد از اینکه رفتم دسشویی و اومدم.نفر بعدی که میره یهو بیاد بگه نفر قبلی کی رفته بود دسشویی???? (شوخی)

امضا ندارم.انگشت هم نمیزنم چون از لک جوهر روی انگشتم بدم میاد🌚
2728

ترسناک ترین شب زندگیم شب زایمانم بود  که چهارنفر بودیم اتاق همه باجیغ میزدیم از درد فقط خدا صدا میزدیم ک فقط جونمو بگیره تا تموم شه دردمون انگار وسط جهنم بودیم عذاب میکشیدیم

خواهرم و پسرش که خدود 10 سالش بود یه بار سر شب محبور میشن از توی یه کوچه باغ رد بشن.دوتاییشون میشنون یکی داشت همش اسم خواهرمو صدا نیزد.از وسط درختا.خیلی ترسیده بودن.

ترسناک ترین شب زندگیم شب زایمانم بود  که چهارنفر بودیم اتاق همه باجیغ میزدیم از درد فقط خدا صدا ...

اوف.اره.من میگفتم خدایا مرگمو برسون.بخاطر همین از حاملگی دوباره میترسم.

2738

مادربزرگ پدریم واسمون دعا گرفته بود خونمون‌بزرگ‌بود صدای دویدن تو خونه وقتی همه جا ساکت بود باز و بسته شدن خودبه خود در ورودی بهم کوبیدن در کمد تو انباری صدای خرناس و نفس نفس زدن کنار گوش منو خواهرم جو سنگین و بوی بد خونه بخدا قسم‌ نه فیلمه نه دروغ نه خیال همش عین واقعیته حتی خالمم‌ بهمون میگفت انباریتون مشکوکه جن داره انگار...خودمم بچه بودم‌ رفتم محل اباداجدادیم تو یه خونه خرابه که از داخل کوچه توی خونه‌معلوم‌بود یه نفرو دیدم خیلی قد بلند و سیاه صورتشو ولی ندیدم

2706