2733
2739

سلام عزیزا

من8هفته و 4 روزم هست ک دوروز بود اسهال شدم ولی چون از دیروز عصر رعایت کردم مدام مایعات مصرف میکنم کته و نمک خوردم الان سفت شدم ببخشید اینقد واضح میگم 

آیا بنظرتون لازم هست برم دکتر و آزمایش؟ خطرناک برا جنینم نیس؟ 

برای سلامتی نی نی ازتون تمنا دارم یه صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو بارداری خیلی اتفاق ها واسه بدن میفته یه سری هاش به نظر عادیه و لی خطرناک یه سری چیزا به نظر خطرناکه ولی عادیه اگه یه بار این مشکل پیش اومد اشکال نداهر اگه  ادامه پیدا کرد و علایم دیگه داشتی با دکتر مشورت کن شماره موبایلشو بگیر بهش پیام بده یا به ماماش خودت همش نرو مطب اونم تو این گرونا

خب ممکنه غذای ناجور خوردی بهت نساخته یا هر چیز دیگه اینکه دلیل نمیشه نگران بشی. اگر چند روز پشت سرهم بود و در کنارش علایم دیگه ای مثل تب.کاهش وزن و دل درد و اینا داشتی حتما برو دکتر . اما در کل اگر یک روز بوده بعد ش خوب شدی زیاد نگران نکن خودتو. اما اگر دلولپسی و بهت استرس میده بری دکتر بهتر چون خود این استرسه صررش بیشتره. فقط اگر پیش دکتر زنانت بری بهتره چون دارو هم اگر بخواد بده متناسب با وضعیت الانت که بارداری بهت میده. من اوایل بارداریم یکی دوبار دچار چنین مشکلی شدم ولی خودش خوب شد چیز خاصی و علایم دیگه ای هم نداشتم که بخوام نگران بشم

طبیعی ه به هم ریختگی جهاز هاضمه در بارداری... یه کم چیزهای روان کننده بخور...

روان کننده منظورت چیه دقیقا. اتفاقا در بارداری ملین خوردن منع شده چون مضره تنها چیزهایی که به عنوان ملین میتونه مصرف کنه روغن زیتون و انجیر خشک خیس خورده در اب یا شیره. تازه ایشون گفتن دچار شکم روی شدن اما الان شکمشون یکم سفت شده حتما که یبوست نیست یبوست وقتیه که برای دفع باید مدت طولانی تو دستشویی بمونن و زور زیاد بزنن به این میگن یبوست .

2738
روان کننده منظورت چیه دقیقا. اتفاقا در بارداری ملین خوردن منع شده چون مضره تنها چیزهایی که به عنوان ...

منظورم همون انجیر و مثلا برگه زردآلو و اینهاست ، عزیزم من میدونم یبوست چیه .... یعنی نمیتونن دفع بکنن... 

خودم دچار یبوست بودم تا دو سه هفته پیش ... دکترم همون چیزهای ملین رو پیشنهاد داد ...

منظورم همون انجیر و مثلا برگه زردآلو و اینهاست ، عزیزم من میدونم یبوست چیه .... یعنی نمیتونن د ...

فکر کردم منظورت از ملین سنا و روغن کرچک و داروعه برای این گفتم چون سنا و روغن کدرچک هم جزو ممنوعاته بارداریه. اخ نگو که تو بارداری یبوست هم معضلیه  من خودم باهاش دست به گریبانم. فقط روغن ززیتون برام جواب میده. اونم هم مالیدنی هم خوردنی

فکر کردم منظورت از ملین سنا و روغن کرچک و داروعه برای این گفتن. اخ نگو که تو بارداری یبوست هم معضلیه ...

نه سنا و کرچک که کلا اجازه نمیدن مواد غذایی مفید جذب بدن بشه...