2737
2734
با عسل قاطی بشه موردی نداره

همون موقه مصرف قاطی کنید

۱ واحد سیاهدونه ۳ واحد عسل

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمی من از ماه پیش سیاهدانه رو اسیاب کردم و باعسل مخلوط کردم و کلا رنگش الان حالت سیاه به نظرت خراب ...

باید از طب سنتی بپرسی من تا دو هفته استفاده کردم و مشکلی نداشته

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728
من طبع دخترم سرده   اگه رازيانه بهش بدم خوبه ؟

چه طبعیه دقیقا؟

من که دکتر رفتم بهم گفت سرد و تری که با مصرف دوسین قبل ناشتا برطرف میشه

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
توهمین نی نی سایت خانما گفتن اسیاب کنید و با عسل قاطی کنید پس دیگه ازش استفاده نکنم

من پیش ی طبیب میرفتم میگفت سیاهدانه رو اصلا له نکنید مثل سم میشه،درستش و روزی هفت تا دونه با یه قاشق عسل ناشتا بخورید هیچوقت مریض نمیشید

2740

لایک کنید منو اگه استاتر اومد

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
لطف میکنید جواب سوال منم بدید ممنون میشم،دخترم نه سالسه از بچگی همیشه گرمش میشه همیشه احساس گرمای شد ...

باید برید پیش دکتر طب سنتی که دقیق طبع دخترتون رو مشخص کنه و راه حل بهتون بده

من که یه مدت فلفل قرمز تو غذا استفاده میکردم انگار داغ میشدم و الان که کنار گذاشتمش بهترم

چجوری بفهمیم طبعمونو؟

نمیدونم افراد یه ویژگی های خاصی دارن مثلا چن تا از ویژگی‌های طبع ادم های بلغم پوست سفید چسمای درشت و...

در هر صورت باید خود دکتر تشخیص بده

چند نکته اساسی در مورد عسل و سیاه دونه

۱ هیچ وقت عسل رو آسیاب نکنید چون به شدت مسموم کننده ست

۲ سیاه دونه داخل عسل نباید زیاد بمونه چون سم تولید میکنه

سعی کنید هنگام مصرف سیاه دونه رو روی عسل بپاشین

در ضمن واسه پیشگیری از بیماری های عفونی و ویروسی معجزه میکنه حتی شنیدم درمان کرونا هم هست

طریقه مصرف برای پیشگیری و درمان

روزی ۳ مرتبه یک قاشق عسل همراه ۷ عدد سیاه دونه

اسکار🙌
2706