2733
2734

البته طبع بلغم(سرد و تر ) رو هم خوب میکنه

به شرطی که سیاهدانه از قبل نیمکوب نشده باشه

همزمان که سیاهدانه تو دهن جویده میشه عسل هم باید مزه مزه بشه

گفته های یکی از دکترای طب سنتی 

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمی من از ماه پیش سیاهدانه رو اسیاب کردم و باعسل مخلوط کردم و کلا رنگش الان حالت سیاه به نظرت خراب ...

سیاهدانه و تخم کتان اینا نباید از قبل نیمکوب بشن یا اسیاب

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
2728

بگو عزیزم 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738
من از دو سال پیش ساهدانه دارم خراب نیس؟

ببین کرم نزده باشه ما که داشتیم کرم زده بود

2706