2737
2739

وااااای با دستای خودم خراب کردم حواسم نبود ی موبو دیگه وصل کردم اما با نصب این موبو قبلیم ک حالت روح داشت حذف شد😭😭😭😭

دیگه هم نمیاره.

بچه ها شما تلگرامی ک حالت روح داشته باشه دارین معرفی کنین؟؟؟؟؟ 😨😨😫😫😥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ینی چی حالت روح؟

ینی کسی ساعت انلاین شدنتو نمیفهمه

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2731

تاژگرام هم حالت روح داره

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)
2738
بست گرام رو نصب کن حالت روح داره و مخاطبینی که شمارت رو دارن رو نشون میده bestgram

بدون قندشکن و پرو کسی کار میکنه؟

گاندی جمله‌ی خیلی خوبی داره که میگه:..«هیچ کس از فاسد حمایت نمیکند، جز فاسد!............هیچ کس از ظالم دفاع نمیکند، جز ظالمین!..........هیچ کس از آزادی دفاع نمیکند، جز آزاد اندیشان!.........و در این میان هرکسی میداند کجای این داستان قراردارد..»