2737
2739
عنوان

خونریزی لانه گزینی یا پریود؟؟

73346 بازدید | 39 پست

سلام خانما 

من چند ماه درحال اقدام به بارداری هستم. این ماه دو روز مونده به تاریخ عادتم دچار خونریزی شدم با علائم دقیقا مثل پریود. الان که دو روز از خون ریزی گذشته قطع شده،به شک افتادم پریوده یا خون ریزی لانه گزینی،اخه خونی که اومد نسبتا زیاد بود و دقیقا رنگ خون زمان پریود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بپرس عزیزم

فدات بشم. 

منم تو اقدامم ماه دومه... دیشب آویشن دم کردم خوردم بعد یکی دوساعتی چن قطره خون شفاف دیدم دیگم تا الان خبری نشده (مث وقتایی ک سوزن میره تو دست کوچولو خون میاد.. قطره های اونجوری بود) ... ولی خیلی درد دارم منم فک کردم لانه گزینیه یا باردار بودم با آویشن بلائی سر خودم آوردم... 

فدات بشم.  منم تو اقدامم ماه دومه... دیشب آویشن دم کردم خوردم بعد یکی دوساعتی چن قطره خون شفاف ...

آویشن زنجبیل و دارچین رو کنار بزار

کنجد رو خیلی کم کن زیره کم بخور

فلفل رو خیلی خیلی کم کن بچه عصبی نشه

آخرای بارداری زردچوبه رو کم کن 

سرکه و آب نارنج هرگز هرگز توی بارداری نخور  سرکه سقط میخوره آب نارنج کلیه جنین رو از بین میبره

2738
خب پس باید به خودم بگم زهی خیال باطل

ببین دو روز پریودی نیستا 

مادر من منو باردار بود پنج ماه وحشتناک خون دید فکر نمیکرد بارداره برای همین تا تونست انواع قرص های داغون رو خورد باز دید خون بند نمیاد دستش درد نکنه رفت رحمشو برق داد باز دید خون بند نمیاد بعد چندین دکتر دیگه و قرص های دیگه یه دکتر گفت فکر کنم باردار باشی مادر من خانم من پنج ماهه دارم خون میبینم باردار کجا بود. آز داد دید بارداره جالبه بدونی اومد خونه من درجا تکون خوردم یعنی یه تکون درست حسابی و وقتی من تکون خوردم درجا خون ریزی مادرم بند اومد

بیچاره من انواع قرص های خشک کن حتی قرص انگل هم میخورد      حالا بدتر برق دادن رحمش چی بود    میخواست موهای من رو سیخ سیخی کنه؟    واقعا چرا من زنده موندم

حالا شاید دو روز خون استحاضه قبل پری اصلی باشه

راستی منم گاهی این طوری میشم سر وقت پری شدن فقط لک میبینم اصلا پری نمیشم باز چند هفته بعد میشم

تو مراقبت کن برای اینکه خیالت راحت بشه بی بی چک بزن

حالا شاید دو روز خون استحاضه قبل پری اصلی باشه راستی منم گاهی این طوری میشم سر وقت پری شدن فقط لک م ...

تا حالا اینجوری نشده بودم. به امید خدا. هرچی خدا بخواد ما میگیم چشم و حتما هم که خیره

تا حالا اینجوری نشده بودم. به امید خدا. هرچی خدا بخواد ما میگیم چشم و حتما هم که خیره

منم از روز اقدام تا امروز فقط لك ميبينم ديوانه شدم ديگه

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
2706