2733
2739
عنوان

یک لایه پوست اومد رو ژیلت

195 بازدید | 17 پست

داشتم بدنمو با تیغ شیو میکردم که بابام سرصبح گف بدو منم میخام برم حموم. زود بیا بیرون. باید برم سرکار. منم هول شدم و اومدم زودتر تیغ کاری کنم که زدم یک لایه پوست پامو به اندازه ی درزایی انگشت اشاره پوست پامو کندم. و پوستم افتاد روی زمین.

😢😢😢😢 نمیدونین چه خونی اومد.

یه پوست نازک ولی زیااااد کندم.

اه اعصابم خورده از بابام.

اه لعنت ب پشم .

لعنت ب زندگی

😍 انشالله😍انشالله😍انشالله😍 00/11/22 تاریخ بهم رسیدن مونه

روش بتادین بزن و روشو بپوشون

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧

گوشت تنم ریخت اول شبح وایییی

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مال منم همینطوری شد لکه افتاده جاش اینقد خون اومد که ضعف کردم 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   
به اعصابت مسلط باش به خاطر به پشمی به زندگی لعنت نفرست

اقا از اخرم نتونستم کامل بدنمو شیو کنم. چیکاکنم دوباره برم حموم؟

😍 انشالله😍انشالله😍انشالله😍 00/11/22 تاریخ بهم رسیدن مونه
2738

مگه با تیغ بدنتون رو تمیزمیکنید🥴

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

کی اول صبحی میره حمام اونم شیو میکنه؟

والا به قرآن ماها که شوهر داریم اول صبحی ازینکارا نمیکنیم 😂😂😂

یکم بتادین بزن روشو بپوشون با گاز بذار هوا رفت و آمد کنه یکی دوساعت دیگه روشو باز کن خودش خوب میشه

منم یبار مچ پامو اینجوری کردم فکر کنم جاش هست هنوز بعد ۴سال

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2706