2737
2739

"دوستان قبلا این تاپیک رو زدم اما تا به چهل نفر نرسه تعدادمون نمیتونیم شروع کنیم و مجبورم چندمرتبه دیگه پست کنمش تا دیده بشه و بقیه ام بیان."

این ختم رو آیت الله بهجت به جهت تسهیل و تسریع در امر ازدواج و همچنین رفع گرفتاری ها توصیه کردن. 

عزیزانی که تمایل به شرکت در این چله دارن اعلام آمادگی کنن و اسمشونو بگن. چهل نفرمون که کامل شد گروهی توی واتساپ تشکیل میدیم و هر روز یه نفرمون این حدیث مبارک رو به نیت حاجت خودش و بقیه میخونه. و هرکس حاجتشو گرفت همونجا اعلام میکنه و مارو دلگرم و در شادی خودش شریک میکنه. 

ان شاء الله که همگی حاجت روا بشید🤗🌷

در تاریخ 9/9/99بزرگترین آرزوی زندگیم اتفاق افتاد💞💌🤲

خیلی دلم میخواد یه گروه تشکیل بدم واسه حاجت روایی مثلا یه روز همه باهم سر یه ساعت مشخص نماز جعفر طیار بخونیم یا ختمای دیگه تشکیل بدیم...

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حدیث کسا چیه؟؟ ببخشید میپرسما نمیدونم چون

توی مفاتیح هست

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2731
عزیزم حدیث کسا چیه؟؟ ببخشید میپرسما نمیدونم چون

سلام اگه مفاتیح دارید توش حدیث کسا هست با معنیش بخونید

هیچی مثل طلاق عاطفی که شرایط جدایی نداری دردناک  نیست 💔❤️‍🩹
خیلی دلم میخواد یه گروه تشکیل بدم واسه حاجت روایی مثلا یه روز همه باهم سر یه ساعت مشخص نماز جعفر طیا ...

منم دوست دارم 

التماس دعا دارم انشالله همتون به هرچی میخواید برسید🌹
2738
خیلی دلم میخواد یه گروه تشکیل بدم واسه حاجت روایی مثلا یه روز همه باهم سر یه ساعت مشخص نماز جعفر طیا ...

گروهتو زدی منم هستم. مخصوصا ختم و چله 

دعاهای دسته جمعی کوتاه سر یه ساعت مشخص واقعا عالیه

در تاریخ 9/9/99بزرگترین آرزوی زندگیم اتفاق افتاد💞💌🤲

عزیزم من گروه تلگرام دارم و الان چله دومش هست و دوستان هم حاجت روا شدن؛ دیشب یکی از بچها هوس عقدش توی محضر رو گذاشته بود😍😍@Hadisekasaa40

سلام دوستان من ی تاپیک زده بودم واسه چله حدیث کسا ؛ به لطف خدا الان دور دوم چله حدیث کسا هستیم ؛ سری اول چله سه تا از دوستان در حین چله حاجت روا شدن و الان هم که سری دوم هستش یکی از دخترها دیشب عکس عقدش رو گذاشت 😍😍😍😍 دوستان اگر دوست دارین بیاین چله حدیث کسا همراه ما باشید 🙏🙏

@Hadisekasaa40

https://t.me/joinchat/JaT04BvsbeJUMWh4mpiRnA

عزیزم من گروه تلگرام دارم و الان چله دومش هست و دوستان هم حاجت روا شدن؛ دیشب یکی از بچها هوس عقدش تو ...

گروهت میگه حذف شدع

2706