2733
2734

تاپیک قبلیم برین......دیشب شوهرم بازم اسم خونوادمو اورد.....منم بهش گفتم دهنتو ببند کنترلم کوبیدم زمین ی سیلی محکم زد تو صورتم......هولم داد ....گف بخدا دیگه باهات زیر ی سقف نمیمونم هری از خونه من گمشو بیرون .....همون لحظه ک زد تو صورتم دخترم جیغ کشید و گریه کرد...بهم گف آشغال گوه عوضی جمع کن وسایلتو زنگ زدم باباش بیاد اونم با توپ پر اومد انگار ک من مقصرم فقط سر اینکه گفتم بهم پول بده.....دوبار تا پای طلاق رفتم....بگین چکار کنم؟؟؟برم خونه خودمون؟؟؟یا بمونم؟؟

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همچین ادمی ارزش موندن نداره..بچتو بذار پیشش وبرو مطمئن باش میاد دنبالت اونوقت چندتا حق محضری بگیر

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2728
ببین عزیزم این مساله چون تا طلاق رفته حاده ...نیاز به بحث داره ... دفعه های قبلی میتونم بپرسم سر چی ...

سر دخالت خونوادش و سر همین پول ندادناش...

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

عزیزم۱۳۴۰ مشاوره رایگان از ۸ صبح هستن فکر کنم تماس بگیر بزار راهنماییت کنن

ولی سعی کن شما منزل و ترک نکنی

اگه تونستی برو پزشک قانونی یواشکی مدرک داشته باشی خوبه برا روز مبادا که دست بزن داره همسرت...البته بازم خودت میدونی ما که از کل زندگیت باخبر نیستیم...ان شاالله حل میشه🌷 

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
2738
خدا لعنتش کنه کاش ب پدرش نمیگفتی.خونه بابات بهتر نیست پشتت هستن؟

ساعت ۱۱و نیم شب بود گفتم بیان .....اون شب میرفتم سکته میکردن خونوادم......پشتم هستن ولی بدون دخترم نمیتونم زندگی کنم

عزیزم۱۳۴۰ مشاوره رایگان از ۸ صبح هستن فکر کنم تماس بگیر بزار راهنماییت کنن ولی سعی کن شما منزل و تر ...

ی جوری زد ک ردش تو صورتم نمونده....

سر دخالت خونوادش و سر همین پول ندادناش...

پول دادنش چجوریه گلم ؟

خب شما بدون پسری ک چند سال بزرگ کردن به عروس نمیفروشن ..هیچوقت خانواده شوهر اینکارو نمیکنه 

البته بعصیا هستن ک طرفداری عروس بکنن اما ببخشیدا ببخشیدا ولی اگه بپرسن پسرتون بمیره یا عروستون میگن عروسمون! متوجه منظورم شدی که ؟

شما پدر مادرتون در قید حیاتن؟

مهندس ساختمان و معماری♡آرایشگر♡مربی بدنسازی
ساعت ۱۱و نیم شب بود گفتم بیان .....اون شب میرفتم سکته میکردن خونوادم......پشتم هستن ولی بدون دخترم ن ...

کاش گفت برو بیرون میرفتی دم در خونه زنگ میزدی ب ۱۱۰ صورت جلسه میکردن ک بترسه از این غلطا نکنه

😘برای سلامتی تو راهیم یه صلوات بفرستید مرسی😍
اهل کجایی

برا چی میپرسی؟؟اسنا تو سایته نمیتونم بگم ببخشید

پول دادنش چجوریه گلم ؟ خب شما بدون پسری ک چند سال بزرگ کردن به عروس نمیفروشن ..هیچوقت خانواده شوهر ...

پدرم فوت کرده.......

پول دادنش چجوریه گلم ؟ خب شما بدون پسری ک چند سال بزرگ کردن به عروس نمیفروشن ..هیچوقت خانواده شوهر ...

هیچی دو س ماه ی بار اونم در حد ۱۰۰ تا ۱۵۰ تومن

2706