2733
2734
عنوان

رنگ مو

60 بازدید | 4 پست

سلامممم خانوماا

میخوام موهامو رنگ فانتزی بزارم قبلش چیکار کنم ک موهام رنگ بگیره ب جز دکلره کردن راه دیگ ای نیس؟ چون نمیخوام موهام آسیب ببینه

راهنمایی کنید لطفاااا😭💛

رنگ فانتزی فقط رو موی دکلره درمیاد..روی موی مشکی فقط رنگها قهوه لیی میشن حالا کمی روشنتر یا تیره تر

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
رنگ فانتزی فقط رو موی دکلره درمیاد..روی موی مشکی فقط رنگها قهوه لیی میشن حالا کمی روشنتر یا تیره تر

من موهام پایه دکلره داره ..

موهامو ی چن سال پیش مشکی کرده بودم بعد باز سرش رنگ گذاشتم دکلره کردم

باید باز کاملا دکلره کنم یعنی؟😭😭😭

یا دیگ نیاز نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من موهام پایه دکلره داره .. موهامو ی چن سال پیش مشکی کرده بودم بعد باز سرش رنگ گذاشتم دکلره کردم ب ...

متوجه نشدم..ولی رنگهای فانتزی فقط رو دکلره پایه های بالا وروشن میگیرن..ولی خب بعد دودفعه شستشوام میره رنگش

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2728

با اجازه اسی

واسه دوتا تاپیک اخرم گزارش بزنید ممنونم❤️

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏